טיפים לתיקון נזילה באסלה סמויה

טיפים לתיקון נזילה באסלה סמויה

תיקון נזילה באסלה סמויה

עולם האדריכלות ועיצוב הפנים עוברים בשנים האחרונות מהפכה של ממש, ויותר ויותר בתים מצטרפים לטרנדים העיצוביים העדכניים מהארץ ומהעולם. בתוך כך, אפילו חללים שעד לאחרונה היה מקובל לראות כפונקציונליים בלבד עוברים שינויים לטובה – בהם גם (ובמיוחד) חללי השירותים, המקלחות והאמבטיות, ובפרט אסלות סמויות.

הסיבה למעבר לאסלות סמויות היא בראש ובראשונה אסתטית, אך מרבית האנשים אינם יודעים כי מדובר למעשה גם בפתרון פונקציונלי, למרות שלעתים נראה כי ההיפך הוא הנכון, וזאת בעיקר בשל פשטות המערכת וריכוזה לכדי גוף אחד קומפקטי. אז מה בדבר העובדה שמדובר במערכת החבויה מאחורי הקיר אתם שואלים, ומה בעצם עושים במקרים כאלה? ריכזנו עבורכם כמה טיפים מנצחים של תיקון נזילה באסלה סמויה.

איך בכלל מזהים נזילה באסלה?

במקרים רבים, ובמיוחד כאשר האסלה מעוצבת או צבועה בגוונים בהירים, קשה לזהות את הנזילה עם רגע התרחשותה, ועלול לחלוף זמן רב עד שזו תתגלה – אם במראית עין ואם בחשבון המים הגבוה שיגיע בתום תקופת החשבון. לכן, אחת הדרכים הפשוטות לגלות האם אכן יש נזילה היא להצמיד פיסת נייר טואלט יבש לדופן האסלה, ובמידה והיא נרטבת משמעות הדבר שאכן יש נזילה.

איך לתקן את הנזילה מבלי לשבור את הקיר?

הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על תיקון נזילה באסלה סמויה הוא שלרוב ניתן לטפל בנזק בקלות רבה מכפי שנדמה, וזאת באמצעות הסרת המכסה הגלוי שעל פני הקיר וחשיפת פתח השירות הייעודי. מרבית הבעיות הגורמות לנזילה באסלה ניתנות לטיפול באזור זה, ולכן לפני כל טיפול אחר יש לבדוק היטב את תפקודם של החלקים השונים המצויים דוקא בו. במידה והבעיה אינה קשורה למערכת הניאגרה אלא לצינורות שמסביב, אכן יש צורך בשבירה של הקיר (או במקרים אחרים בהם האסלה ניתנת להסרה, ניתן לעשות זאת בזהירות וביסודיות בכמה שלבים ברורים), אך חשוב לזכור כי במקרים כאלה היה צורך לשבור את הקיר גם לו היתה אסלה שאינה חבויה בחלל השירותים, כיוון שהצינורות מטבע הדברים נמצאים מתחת לרצפה או מאחורי הקירות והאסלה בבית.

קראו על: חלקי חילוף לניאגרה סמויה  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה