בחירה נכונה של שמנים אתריים

בחירה נכונה של שמנים אתריים

שמנים אתריים

האם תהיתם אי פעם מהם מותגי השמנים האתריים הטובים ביותר? ממי כדאי לקנות שמנים אתריים ולמה? אלה שאלות טובות מאוד! קיימות וריאציות באיכות, בסטנדרטים של הייצור, בתרבות החברה, במחיר ובחירת מוצרים בקרב רבים ממותגי השמנים האתריים הפופולריים הקיימים כיום.

כמה מותגי שמנים אתריים משתמשים במונחים מסוימים, ואחרים משתמשים בשמות שונים לאותו הדבר. שאלה ענקית אחת בזמן האחרון היא האם אתם יכולים להשתמש בבטחה בשמנים אתריים. מותגים מסוימים מפרסמים שימוש פנימי בשמנים אתריים, ואחרים מייעצים אחרת.

חשיבות בחירת השמנים האתריים הנכונים

ההמלצה של המומחים היא להקדיש זמן ולהכיר קודם כל מותג שמנים אתריים לפני שתעבירו את המוצרים שלהם דרך הדלת שלכם ותבטחו בהם לרווחתכם האישית ולבריאות בני משפחתכם. מאמר זה מדגיש את מה שמייחד חברת שמנים אחת על פני אחרת, ואילו הם המותגים הטובים ביותר לשמנים אתריים שאפשר להתחיל לקנות.

מותגי השמנים האתריים הטובים ביותר עבורכם יהיו תלויים בתערובת של דברים: איך תשתמשו בשמנים אתריים; כמה מהם אתם צריכים; וכמה נוח לכם לשלם עבור השמנים שלכם.

לדוגמא, שמן אתרי Young Living, שנמכר בשנת 1993 באוסטרליה, אירופה, קנדה, יפן וסינגפור, הפך להיות מוביל עולמי בשמנים אתרים. מבנה החברה המייצרת את המותג הוא "MLM", כלומר, שיווק רב-שכבתי. זהו סוג של מודל לחלוקת הכנסות בו אנשים הופכים למפיצים עצמאיים ואז רושמים את חבריהם ובני משפחתם לקניות דרכם.

מה לחפש בשמנים אתריים?

אם אתם מתחילים לחפש חברת שמנים אתריים טובה, אתם עשויים להיתקל במגוון שמות מותגים וביקורות נלוות. כדי לדעת איך לקנות מותג שמנים אתריים שאתם יכולים לסמוך עליו, זה מה שאתם צריכים לחפש:

  1. האם השמנים האתריים נמכרים כמאה אחוז טהורים, ללא חומרי מילוי כימיים, תוספים, או חומרים סינתטיים?
  2. מה המקור של השמנים והאם יש משהו ראוי לציון במיוחד לגבי החברה, הספק או המזקקה?
  3. האם החברה שולחת את השמנים שהיא מייצרת לבדיקות עצמאיות של צד ג', והאם תוצאות הבדיקות זמינות בקלות לצרכנים?
  4. כמה זמן החברה עובדת?
  5. האם החברה מציעה גם מוצרי ארומתרפיה נלווים למכירה?
  6. כמה נגיש שירות הלקוחות של החברה?
  7. באיזה טווח מחירים נמכרים השמנים האתריים?

עם התשובות, ההחלטה צריכה להיות קלה

אם אתם מקבלים אורות ירוקים לכל האמור לעיל, ואתם סומכים על המותג והחברה, סביר להניח שתוכלו להשתמש היטב בערכת השמנים האתריים שתבחרו. אם מתעוררים דגלים אדומים בתהליך הבחירה, אם על ידי סקירה של חברה אחרת או פשוט על ידי האינטואיציה שלכם, אולי כדאי לבחור מותג אחר.

ישנן חברות שמנים אתריים מקצועיות רבות, אמינות ובעלות מוניטין אשר מוכנות למכור לכם שמנים אתריים נהדרים. כי אין רק חברה אחת שיש לה את הכול.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה