טיול לקילימנג'רו, לבד או במשלחת?

טיול לקילימנג'רו, לבד או במשלחת?

קילימנג'רו

טיולים הם דבר מאוד נהדר אשר פותח את האנשים אל דברים חדשים והתנסויות חדשות שממלאות את הנפש בכוחות חדשים. מאז שהאדם נמצא על כדור הארץ הוא לא מפסיק לרגע לנסות ולחקור את המקום הזה שבו הוא נמצא, כשיש כאלה שחוקרים את הים, וכאלה אשר חוקרים את האדמה. טיול הוא אינו כזה שחייב להיות בצורה של הליכה , אלא גם כזה שאליו יוצאים במשלחת, עבור פעולה של טיפוס מרתקת ומיוחדת במינה. הר קילימנג'רו הוא אחד מן היעדים הללו, וכאן זה חשוב מאוד להבין את כוחה של משלחת לשם.

מי יכול לצאת לטיול כזה

באופן די טבעי יציאה של טיול לקילימנג'רו הוא דבר שאליו יכולים לצאת בתור אדם בודד, אבל כזה אשר משתלב לו לקבוצה, משלחת שאל המקום הזה ביחד יוצאת. יציאה אל טיול במסלול מאתגר היא אקט שתמיד עדיף לבצע אותו בצורה של קבוצה, שכן קבוצה היא כוח שמסייע בייחוד כשיש שם אנשים שכבר יש להם בקיאות וידע בעניין. איזה סוג של אנשים רצוי כי יגיעו לסוג טיול שכזה? אנשים ספורטיביים במצב בריאותי תקין, ואם מדובר במסלול קשה של טיפוס זה חשוב כי אותם האנשים יהיו כאלה שלהם יש ניסיון בתחום הזה של הטיפוס וכבר עברו כמה וכמה מסלולים של טיפוס הרים/צוקים בעבר.

למה עדיפה משלחת

אנשים אשר כבר ביצע כמה טיפוסים מאתגרים בחיים שלהם יודעים כבר היטב, ולפעמים על בשרם האישי עד כמה טיול של אקט אתגרי כמו טיפוס הרים יכול להשתבש במידה ולא פועלים בצורה נכונה, ובשלבים. גם טיפוס להר קילימנג'רו הוא אינה פעולה שאליה באופן ספונטני יוצאים, כי אם צריכים לברר באופן מדויק כמה זמן יימשך המסע הזה, איזה סוג של ציוד לדרך צריכים להביא ובאיזו תקופה בכלל הכי רלבנטי לצאת אל מסע טיפוס שכזה שאורך כמה וכמה ימים. יציאה אל משלחת כוללת כבר אנשי הובלה שמכירים את המסלול על בוריו, ויודעים היטב כיצד להנהיג את המטפסים בכל שלב ושלב עד שמגיעים אל פסגת ההר וממנו שוב יורדים.

עוד מידע תמצאו באתר https://rockclimbing.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה