מתי לא ניתן להסיר שיער בגוף?

מתי לא ניתן להסיר שיער בגוף?

הלגה רקנאטי

מטופלים רבים פונים לבצע הסרת שיער בגוף. הם רוצים ליהנות מגוף חלק ועור חף משערות מיותרות. אמנם רווח הטיפול בקרב נשים, אבל גם גברים לא מעטים מוצאים את עצמם מחפשים פתרון לשיעור יתר. אבל חשוב להבין שאמנם יש מגוון רחב של טיפולים וטכניקות שמאפשרות לנו לבצע הסרת שיער באזורים שונים בגוף. אבל יחד עם זאת לפני כל טיפול חובה לבדוק ולוודא כי הטיפול מתאים ובטיחותי, ולא עלול לגרום לכם לנזקים. כי ככלות הכול מדובר על טיפולים שחושפים את הגוף לקרינות שונות שעלולות להזיק למטופלים שונים.

מתי אי אפשר לבצע הסרת שיער בגוף?

יש מגוון מקרים ומצבים בהם לא יהיה אפשר לבצע הסרת שיער. בין היתר נמנים המקרים הבאים:

  • אישה בהריון – אין לבצע הסרת שיער בגוף במהלך חודשי הריון.
  • לאחר ניתוח באזור – מטופל שעבר ניתוח באזור בו הוא מעוניין לבצע הסרת שיער יצטרך להמתין זמן מה עד לתאריך בו הוא יוכל לבצע את הסרת השיער.
  • מושתלי איבר – כל מי שעבר השתת איבר כלשהי לא יוכל לעבור הסרת שיער בשיטות מסוימות. כמו כן יהיה עליו לקבל ייעוץ רפואי בבר הסרת השיער המומלצת לו בהתאם למצבו הבריאותי.
  • סרטן – חולי סרטן וכן חולי סרטן העור לא יוכלו לבצע הסרת שיער בגוף. גם לאר תקופת טיפולים או במצב של שומה טרום סרטנית לא יומלץ על טיפול כזה. אם כי כל קבלת החלטה תיעשה בהתאם להנחיות מקצועיות שיינתנו למטופל על ידי הצוות הרפואי המטפל בו.
  • שתלי מתכת – במידה ויש למטופל שתלי מתכת בגופו באזור בו הוא מעוניין לבצע הסרת שיער הטיפול לא יהיה אפשרי.
  • נטילת תרופות – במידה והמטופל נוטל תרופות שגורמות לרגישות לעור הוא לא יוכל לעבור טיפול הסרת שיער בגוף.
  • מחלות עור – גם מחלות עור פעילות באזור בו מעוניינים לבצע את הטיפול תמנענה את ביצוע טיפול ההסרה. מדובר על מחלות כמו אסטמה של העור, פסוריאזיס, אקזמה וכדומה.

ייעוץ רפואי ובחירת מכון מקצועי ואחראי

בכל מקרה לגופו יש לברר היטב לפני שפונים לבצע טיפול הסרת שיער. חשוב לבחור גורם טיפולי אחראי ולקבל ייעוץ רפואי אצל הלגה רקנאטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה