למי ששוכרים משרד, אלו הדברים שכדאי לכם לבדוק

למי ששוכרים משרד, אלו הדברים שכדאי לכם לבדוק

שוכרים משרד

פתיחת משרד חדש זה דבר מרגש. בין אם מדובר בעסק טרי שהגיע זמנו למקום משלו ובין אם בעסק גדל שצריך יותר מקום. אבל עם כל ההתרגשות יש דברים שחשוב שתבדקו כשאר אתם בוחרים את המשרד החדש שלכם. גם אם הייתם בתהליך הזה בעבר, כדאי לכם לקרוא את זה

הדברים שאתם צריכים לבדוק ולוודא

מה התקציב שלכם?

גם אם יש לכם מספר בראש, הוא צריך להיות רשום עם דף יחד עם הוכחות חישוב המאשרות שיש לכם את הסכום הרצוי. אחד הדברים המבאסים יותר יהיה למצוא את המשרד המושלם עבורכם ופתאום לגלות שהוא בכלל לא באזור התקציב שלכם. יחד עם התקציב תרצו לתת גם תקציב להתגמשות במחיר. כמה תהיו מוכנים להתמקח ולהתפשר.

> מוכנים? בדקו בניין משרדים להשכרה

איזה חלל אתם צריכים?

הרבה פעמים כשהולכים לחפש משרד, אפשר להתבלבל מעט כשזה נוגע למה באמת צריך במשרד, או יותר נכון מה הצוות שלכם צריך. לפני שאתם מחפשים את המשרד שלכם, ערכו דיון על מבנה המשרד שלכם ומה אתם צריכים בו. זה יקל עליכם משמעותית בשעת החיפוש ובטח כאשר אתם הולכים פיזית לראות את המשרד.

מה יש סביב המשרד?

זהו דבר חשוב בעיקר אם אתם עסק שמקבל לקוחות. כל משרד שאתם הולכים לבדוק כמו בלינק, חשוב שתבדקו גם את הסביבה שלו, חנויות, מסעדות, בתי קפה, מוסכים וכו'. חשבו האם זו סביבה נאותה לקבלת קהל והאם קיימת נגישות. כמו כן, אם אתם צריכים חניות זה בטח משהו שתרצו לבדוק.

מה בחוזה?

זהו אולי הקריטי שבנקודות הציון וההמלצה שלנו היא לעבור על החוזה עם אנשי מקצוע (עורך דין, שמאי מקרקעין). לרוב, בעלי הבית של משרדים יבקשו תקופת התחייבות ארוכה, שלא כמו במגורים, עבור שהותכם במשרדם. זהו דבר שאתם חייבים לקחת בחשבון, התחייבות לטווח ארוך. כמו כן, ודאו כי בחוזה רשום מי אחראי על תיקונים שוטפים במשרד. בדרך כלל קיים אב בית עבור דברים כאלה.

לסיכום,

כדי להיות בטוחים שאתם עושים את העסקה הנכונה, אתם צריכים לצאת מעט מהקופסא ולחשוב על הדברים כשאלות. כל דבר חייב לשאול כדי להיות בטוחים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה