תרומה לנזקקים

תרומה לנזקקים

תרומה לנזקקים

הכוח לתת הוא אחד הכוחות העוצמתיים ביותר בעולם. לא מספיק שרק יהיה לך כסף, רכוש או שפע רב בתחום/ענף כלשהו כדי שיהיה לך הכוח לתת אלא שזה צריך לבוא מתוך עצמך. אנשים התורמים באופן קבוע כסף, מזון, רכוש, תרופות ודברים אחרים הם אנשים מיוחדים בעלי לב רחב ומלאי אהבת חינם. לתרומה לנזקקים יש חסד ותרומה יכולה להבטיח לכם שגם לכם לא ייחסר ובמקרים מסוימים אפילו להציל ממחלה או ממוות. בינתיים, אתם יכולים ליהנות מתחושת הסיפוק העצומה שבלתת למישהו אחר שאין לו.

תרומה של אוכל וסלי מזון:

אחת הבעיות הקשות ביותר של משפחות מיעוטי יכולת היא נושא האוכל. אנו צריכים לאכול ולשתות כדי להתקיים והמשפחות הללו שאין להן לא יכולות להתקיים ללא הגופים המספקים להם סלי מזון מדי שבוע או בחגים. עמותת מאיר פנים דואגת לסלי מזון למשפחות נזקקות מדי שבוע בחלוקה עד דלת הבית, בעוד העמותה מחלקת גם ארוחות חמות וסלי מזון מיוחדים לחג. כמו כן העמותה מפעילה בתי תמחוי בכל רחבי הארץ ומאכילה אלפי אנשים רעבים בארוחה בשרית חמה מדי יום.

תרומה של ריהוט וציוד:

יש יותר מדרך אחת לתת תרומה לנזקקים וכי תוכלו לתרום גם ציוד, מכשירי חשמל וריהוט שאתם כבר לא צריכים. יש אנשים שאין להם שידה, מגירות, ארון לבגדים וספא או מיטה היא בגדר חלום אצלם. אם קניתם ארון חדש ואתם לא צריכים את הארון הישן, אם הטלוויזיה הישנה כבר לא שווה עבורכם ואתם מחפשים למי לתרום או אפילו כיסא שנדמה לכם שצריך שיפוץ קטן ויכול להיות שימושי – תנו אותו לנו ואנו נשמח להעניק אותו כתרומה למישהו שבאמת צריך אותו.

תרומה של כסף לעמותה:

למי שאין ציוד או כוח/זמן לרכוש מוצר מזון יכול פשוט לתרום כסף המשמש לטובת פעילות העמותה ואף יכול לבקש לטובת מה ירצה שהכסף ישמש. בכל מקרה התרומה נחשבת לו להרגשה הטובה, לסיפוק בעזרה למישהו אחד ולחסדי שמיים המוענקים לכל תורם שעושה זאת מכל הלב.

פעילויות נוספות של העמותה:

מלבד סלי מזון וחלוקת ציוד, העמותה גם מפעילה מועדונים לילדים ונוער בסיכון, דואגת לארוחה ביום לילדים שאין להם סנדוויץ' לקחת לבית הספר ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה