באילו מקרים תצטרכו הדפסת צ'ק בדיד

באילו מקרים תצטרכו הדפסת צ'ק בדיד

באילו מקרים תצטרכו הדפסת צ'ק בדיד

כאשר מצטברת כמות גדולה של צ'קים להפקדה, משתלם לגשת אל הבנק ולהפקיד את השיקים אחד אחרי השני, זאת אצל פקיד הבנק, או בצורה יעילה יותר במכונת הפקדת השיקים אשר נמצאת ליד כל סניף בנק מסחרי. מכונת הפקדת שיקים, מספקת לרבים דרך טובה להפקיד המחאות בעמלה נמוכה, ולעשות זאת ללא המתנה בתור או בזבוז זמן.

עם זאת, ישנם מקרים בהם מתקבל שיק אחד לפירעון, בעוד שמדובר בקבלת שיק בשל מכירה גדולה, כמו גם צ'ק שניתן על שירות של בעלי מקצוע שגובים תשלומים און ליין. בעוד שהמחאה אחת בלבד – לא תמיד מספיקה כדי לבצע הפקדה בסניף הבנק או במכונה.

נוסף לכך, ישנם בעלי עסקים שצריכים להדפיס המחאה אחת בלבד עבור לקוחות או לספק, בעוד שרבים בוחרים להדפיס את השיק באמצעות חברות דפוס שיכולות לספק המחאה ממותגת עבור לקוחות ספקים ועבור כל מי שרוצים להרשים בזמן שמשלמים לו.

אז מתי צריך להדפיס צ'ק אחד בלבד?

מי שאינו נוהג לשלם או לקבל תשלומים באמצעות המחאות, יוכל לפנות אל בתי דפוס שמבצעים הדפסה אחת בלבד, און ליין. בתי דפוס המומחים בהדפסת שיקים, יוכלו -באמצעות קישור מאובטח – לפנות אל הבנק שלכם, ולאחר בירור ואבטחת הפרטים להדפיס לכם שיק בודד. ההמחאה יכולה להיות ממותגת זאת באמצעות הטבעת הולוגרמה של הלוגו שלכם, אותו מטביעים על גבי ההמחאה. ההטבעה יוצרת יוקרה וחותם שמספק הדפסת שיקים בצורה אלגנטית ובטוחה.  

מתי מדפיסים שיק אחד בלבד?

הדפסה של המחאה אחת מתרחשת כאשר אין פנקס צ'קים זמין, או שבעל החשבון אינו משלם בדרך כלל באמצעות שיקים. הדפסת צ'קים בדידים אפשר להדפיס במקרים של תשלום גדול, במקרים של קניית נכס מ, בעת תשלום שכר דירה, תשלום עבור שירות ייחודי וכדומה. במקרים של הדפסת שיקים עם הטבעת לוגו בית העסק, או עיצוב של של אדם פרטי – רבים יכולים לשלם באלגנטיות באמצעות המחאות ולעשות זאת און ליין דרך בית דפוס מקצועי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה