מילון מונחים לסיגריה אלקטרונית

מילון מונחים לסיגריה אלקטרונית

סוללות לסיגריה אלקטרונית

השימוש בסיגריה אלקטרונית מלווה בשימוש באביזרים שונים. כל מעשן יכיר את המונחים הבאים ויעשה שימוש במגוון אביזרים במהלך השימוש. בואו וקראו את המונחים הפופולאריים בתחום הסיגריה האלקטרונית.

מונחים שאתם חייבים להכיר

אידוי – תהליך של אידוי הוא התהליך שמביא לתוך מערכת הנשימה של המעשן את הטעם של העישון. אל תוך הסיגריה מוזגים את הנוזל בטעם הרצוי, והסיגריה האלקטרונית מאדה את הנוזל ומאפשרת למעשן לשאוף פנימה את האדים שמכילים את הניקוטין.

זכוכית – בכל סיגריה אלקטרונית יש זכוכית אשר מאפשרת את ביצוע הפעולה. את הזכוכית הזו יהיה צורך להחליף מפעם לפעם. אם כי יש לדרוש את הזכוכית המתאימה, שכן היא שונה בין סיגריה לסיגריה.

מותגים – בתחום הסיגריות אלקטרוניות ניתן להכיר יצרניות שונות ומותגים מכל העולם. הללו משקיעים משאבים רבים בפיתוח מוצרים נוחים לשימוש שיספקו למעשן את החוויה הרצויה לו לפי טעמו.

מטען – המטען יאפשר לכם להטעין את הסוללות שמתרוקנות במהלך השימוש.

מתאם טעינה – ניתן להטעין את הסיגריה באמצעות מתאם טעינה שמאפשר לנו לחבר את הסיגריה האלקטרונית לטעינה.

נוזל – לתוך הסיגריה האלקטרונית נמזוג את הנוזל אותו בחרנו. הסיגריה תאדה את הנוזל ותאפשר לנו לשאוף את האדים פנימה לתוך הראות שלנו.

ניקוטין – המרכיב הממכר שקיים בכל סיגריה. גם בנוזלים של הסיגריות החשמליות קיים מרכיב זה. הוא מהווה מרכיב משמעותי בטעם ובחוויית העישון.

ניקוי – חשוב לזכור כי יש לנקות את הסיגריה האלקטרונית אחת לתקופה. וזאת כדי למנוע נזקים מצטברים בגין שיירי נוזלים שנותרו בתוך המערכת בין החלקים. אלו עלולים לגרום לתקלות ולקלקול של הסיגריה.

סוללה – הסיגריה האלקטרונית מצוידת בסוללות ליתיום יון. אלו סוללות שניתן להטעין אותם כאשר הן מתרוקנות. כמו כן אפשר לרכוש סוללות לסיגריה אלקטרונית חילופיות שיוכלו לשמש אתכם כאשר הסוללות שלכם מרוקנות.

ערכת אביזרים – בכל סיגריה יש לבצע פעולות אחזקה שונות. וזאת כדי לשפר את הביצועים ולהתאים אותה לשימוש הרצוי. ערכת אביזרים תתאים לסיגריה על מנת שהיא אכן תהיה יעילה. את הערכה ניתן לרכוש ולהחזיק אותה בבית, רק בעת הצורך ייעשה בה שימוש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה