איפה יש קורסי סאפ למתחילים?

איפה יש קורסי סאפ למתחילים?

סאפ

בזמן שיש מי שמצטרף לקבוצות ריצה, קבוצות רכיבה על אופניים ויש מי שנרשם למכון כושר או חוגים בעלי אופי ספורטיבי, יש מי שקם כל בוקר עם הגלשן שלו ויוצא אל חוף הים בשביל לגלוש. חלק מהגולשים למדו בעצמם כיצד לגלוש, בעוד אחרים לקחו בוודאי קורס גלישה מקצועי על מנת להיות מסוגלים לתפוס גלים ולגלוש.
אחד הקורסים החמים ביותר כיום בעולם הגלישה הוא קורס סאפ. מדובר על קורס שמלמד גלישה על גלשן סאפ, גלשן צר וקטן יחסית שהגלישה בו נעשית בעמידה או בשכיבה, ברוב המקרים על גלים קצרים. כמו בכל תחום בחיים, גם כאן יש רמות שונות לקורסים, כשהרמה הבסיסית היא כמובן רמת מתחילים.
קורס סאפ למתחילים מתאים לגברים ונשים מכל הגילאים אשר יש להם יכולת שחייה בסיסית, מאחר ומדובר בקורס בסיס אז אין צורך בידע מוקדם בגלישה. במהלך קורס סאפ למתחילים לומדים כיצד לעמוד ולשכב על הגלשן, כיצד לגלוש עליו בצורה נכונה, כיצד להשתמש ולטפל בו, ואיך צוברים ביטחון במהלך הגלישה על מנת שתוכלו לגלוש בצורה בטוחה ולהמשיך מקורס מתחילים לקורסים של מתקדמים.

היכן ניתן ללמוד קורס סאפ למתחילים

לשמחתם של ישראלים רבים, בשנים האחרונות נפתחו לא מעט מקומות בהם אפשר להירשם לקורס סאפ למתחילים. מדובר על מועדוני גלישה ותיקים אשר הוסיפו לתוכנית הלימודים שלהם גם של קורסים של סאפ, ביניהם גם קורסים למתחילים, וכן מועדונים חדשים שקמו בשנים האחרונות וכן קבוצות גלישה שונות עם מדריכים מקצועיים אשר מעבירים שיעורים בחופי ישראל.
מן הסתם, מרבית המקומות בהם לומדים גלישה על סאפ, הן מתחילים והן מתקדמים, עורכים את השיעורים בחופי הים התיכון. לשמחתנו יש לישראל רצועת חוף ארוכה ומדהימה שמאפשרת לגולשים ליהנות ממקומות רבים ומגוונים בהם ניתן לגלוש. על כן גם יש מקומות רבים בהם נערכים קורסי גלישה סאפ למתחילים וכן למתקדמים.
אם גם אתם מחפשים קורס סאפ למתחילים, רצוי שתבחנו מספר פרטים לפני שאתם נרשמים. ראשית תבדוק מי מעביר את הקורס ומה הניסיון שלו בתחום. שנית, תבחנו היכן נערך הקורס והאם זה מקום שנוח לכם להגיע אליו, מרבית הקורסים נערכים בשעות הבוקר המוקדמות אז צריך לקחת את זה בחשבון. שלוש, תבדקו כמה זמן נמשך הקורס ומה בדיוק לומדים בו, ארבע, האם במסגרת הקורס אתם מקבלים גלשן וחליפת גלישה שתתאים לכם. חמש, רצוי לבדוק האם במקום בו אתם נרשמים לקורס מתחילים, יש גם קורס המשך, למתקדמים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה