סרטים מומלצים

סרטים מומלצים

סרטים מומלצים

אין ספק כי אחד התחביבים הנפוצים ביותר אצל רוב האנשים, הוא צפייה בסרטים. אומנם נכון כי היום ישנה מגמה הולכת וגדלה של צפייה בסדרות, אך לא ניתן להשוות שום סדרה שנמשכת על פני 5 עונות ומכילה לפחות 8 פרקים בעונה, לבין סרטים מושקעים ומדהימים שהושקעו בהם מיליארדי דולרים. חובבי הסרטים יעידו על התחושות הנפלאות שעולות בהם תוך כדי הצפייה בסרט, מתוך הידיעה שלמשך השעה וחצי הקרובות, הם יכולים להיכנס לעולם אחר. רשימת הסרטים המומלצים הינה עצומה, היות וניתן לחלק אותה לפי קטגוריות שונות. ישנם למשל, אנשים שאוהבים לצפות בקומדיות רומנטיות שגורמות להם לתחושות של נוסטלגיה או אולי תקווה לעתיד, בעוד אחרים חייבים סרטי אקשן ופעולה כדי להרגיש "חיים" יותר. לכל אחד יש את הרשימה שלו של הסרטים שעליהם הוא היה ממליץ, אך ניתן לייצר רשימה כללית של סרטים מומלצים שרוב הצופים אהבו לצפות בהם. לחצו על הקישור כדי לראות ריכוז המלצות לסרטים מעולים.

סרטים מומלצים – הרשימה המלאה

כמובן שכמות הסרטים שקיימים היום בשוק היא עצומה, אך ניתן לצמצם את המספרים כאשר מדובר על סרטים בלתי נשכחים. אחת הדוגמאות הקלאסיות ביותר, הוא ללא ספק הסרט "חומות של תקווה". רובנו צפינו בסרט דרך דוק של דמעות, כאשר התרגשנו עם הדמויות הראשיות וחווינו את התחושות הקשות של ייאוש, תסכול וכדומה. מעבר לכך, כדאי להזכיר את "הסנדק" המפורסם, שגרם לכמות עצומה של סרטי מאפיה. "רשימת שינדלר" נחשב ללא ספק לאחד מסרטי השואה המוכרים והמפורסמים ביותר, אשר גורם לרוב האנשים להזיל דמעות של עצב וחוסר צדק, בכל פעם מחדש.

סרטים שגורמים לצופים לחשוב על העולם שלהם בזווית מעט אחרת, הינם סרטים שמומלץ לצפות בהם יותר מפעם אחת. "המופע של טרומן" למשל, נחשב לסרט חובה, שיכול לגרום לכל אחד לחשוב קצת אחרת על הקיום שלו ועל העולם שבו הוא חי. כמובן שאסור לשכוח את "שאטר איילנד" שגורם לצופה לתהות היכן נגמר החלום ומאיפה מתחילה המציאות. מדובר על סרט גאוני, שישאיר אתכם דרוכים ומופתעים בכל פעם מחדש. כמו כן, כדאי להכיר את הסרט "12 קופים", אשר מעורר לא מעט תחושות של מתח והתרגשות לכל אורך הסרט.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט סרטים מומלצים, כאשר הסרטים שהוזכרו לעיל נחשבים למומלצים ביותר בכל הזמנים. מעבר לכך, ניתן לחלק את הרשימה לפי ז'אנרים שונים של סרטים, למשל סרטי קומדיה, סרטי מתח, סרטי פעולה וכדומה. מומלץ להתנסות בז'אנרים שונים, כדי לגלות עולמות חדשים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה