5 יתרונות במעבר לאתר וורדפרס

5 יתרונות במעבר לאתר וורדפרס

מעבר לאתר וורדפרס

פלטפורמת וורדפרס לבניית אתרים הפכה לפופולארית ולא בכדי. כיום, יותר ויותר בעלי עסקים, יזמים, אמנים ושאר בעלי מקצוע: בוחרים בממשק וורדפרס על מנת לבנות אתר בקלות ובעלות מנמלית. מלבד זאת, שירותי אחסון אתרים ממוקד, יכולות עיצוב רחבות וקידום קל יותר של האתר – תורם לא מעט לפופולאריות של הממשק. אם אתם רוצים לעצב ולבנות אתר wordpress , חשוב שתכירו מספר יתרונות מרכזיים שבשימוש בפלטפורמה. הנה 5 יתרונות נהדרים:

מעבר לשרת נוח ומוזל

חשוב לדעת שעל מנת לעבור לשרת אחר ולבנות אתר חדש באמצעות שרתים ווירטואליים: אין צורך לרכוש שרת בעלות גבוה וניתן לקבל פטור על תחזוקת השרת. כדי להבין יותר אודות קבלת תשתית פיזית באמצעות שרת וירטואלי, כדאי לדעת מה זה vds. למעשה, מדובר על שרתים וירטואליים שחולשים על מערך שלם של משאבים, תוך ניווט חומרים ורכיבים ממעבדים, משטח דיסק, זיכרונות ועוד.

יכולות עיצוב והעלאת תמונות בצורה מקצועית

אחד היתרונות הבולטים של  wordpressהיא היכולת לעצב את האתר במגוון תבניות עם התאמה של תבניות ועיצוב כמעט לכל שירות או מוצר. מערכת וורדפרס מציעה עשרות אלפי תבניות שקל לבחור מהן, בעוד שתבניות האתר רחבות ומספקות פלטפורמה נעימה למראה, מעוצבת ומושכת.

ביצוע אופטימיזציה לתמונות

רבים מבעלי האתרים רוצים להעלות תמונות חדשות לאתר האינטרנט, שיציגו את עבודתם. באמצעות וורדפרס אפשר לבצע אופטימיזציה לתמונות תוך הוספה של מדיה בגדלים מותאמים אישית, מותאמים למסר השיווקי ולחנויות אינטרנטיות. בכך אפשר לייצר חוויית משתמש טובה יותר.

קידום אתרים יעיל יותר

מערכת wordpress מאפשרת ביצוע קידום יעיל יותר, דרך תוספים המתאימים לקידום בשיטת SEO . בכך אפשר לייעל את העבודה של מקדם האתרים. המקדם, ששותל מילות מפתח מתאימות לקידום האתר, ייהנה מהתאמת העמודים בצורה נכונה יותר עבור מנועי החיפוש. בכך אפשר גם לבדוק התאמה של התבניות והאתר אל מילות מפתח ואל טכניקות קידום.

פתיחת בלוג

קידום אתרים באמצעות בלוג כבר מזמן הפך לכלי יעיל לקידום בעוד שוורדפרס מאפשר הקמת בלוג בקלות עם כלים מקצועיים ובאמצעות עיצוב קל של תמונות, תוכן וקישורים. בשל כל אלה ועוד, רבים עוברים לבניית אתר באמצעותwordpress .

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה