7 צעצועים שהכלב שלכם שמח לקבל

7 צעצועים שהכלב שלכם שמח לקבל

וטרינר

כלב, במובנים מסוימים, הוא כמו ילד שצריך להפעיל אותו מעת לעת. זה לא רק בשביל שיהיה לנו כיף ומעניין איתו, זה גם בשביל הבריאות שלו. כלב שכל היום יושב ולא זז, עלול להתמודד עם פגיעות בריאותיות שונות, בפרט דלקות וכאבים בעצמות. 

אנחנו צריכים כמובן להוציא את הכלב בשביל שיעשה את הצרכים שלו, ואנחנו בהחלט יכולים לעשות לו סיבוב ארוך, אך אם אנחנו רוצים שהוא ייהנה יותר, גם כשהוא בבית, הרי שאנחנו יכולים לתת לו צעצועים שונים שהוא יוכל לשחק איתם. 

יש מספר משמעויות לצעצועים האלה. ראשית, הם מאפשרים לכלב לפתח יכולות שונות. שנית, הם מחזקים אצלו תכונות ומאפיינים שונים, הן פיזיים והן מנטאליים. שלישית, כשאנחנו נותנים לכלב צעצוע מסוים, בכך אנחנו חוסכים מעצמנו את כאב הראש והטרחה להתמודד עם מצבים בהם הוא לוקח דברים שלנו, חפצים ביתיים שונים והופך אותם לצעצועים שלו. הוא נקשר אל אותם צעצועים שלו ומשתמש רק בהם. 

אילו צעצועים אנחנו יכולים לקנות לכלב שלנו

עצמות – זה אומנם צעצוע בסיסי אך הוא מהותי. הוא יכול לכרסם את העצם עד תום. זה יכול לחזק את השיניים שלו. אפשר למצוא עצמות שנועדו במיוחד לבריאות השיניים. 

כדורים – גם זה צעצוע די בסיסי אך מאוד מהותי. מדובר על כדור שאנחנו יכולים לזרוק לו והוא יצטרך לתפוס. זה גם יגרום לו לרוץ וגם אנחנו נוכל לשחק ולאלף אותו בצורה כזו. 

בובת סמרטוטים – זה אולי נשמע מוזר, אך מדובר על צעצוע שכלבים אוהבים, מאחר וכך הם יכולים להוציא את האגרסיות שלהם. במקום לעשות את זה על חפצים ביתיים. 

גרביים ישנות – גם פה, אנחנו יכולים לספק לו צעצוע ייחודי משלנו, משהו שאנחנו לא צריכים והוא יכול לשחק איתם בצורות שונות. 

חבלים – מדובר בצעצוע שנועד לחזק את הכלב, את השיניים שלו. זה גם מאפשר לו להימנע מנשיכות של דברים אחרים. 

פריסבי – המשחק הידוע אותו אנחנו יכולים לזרוק והכלב צריך לתפוס אותו, בגובה או על הרצפה. 

בובות גומי, בדומה לבובת סמרטוטים, גם פה מדובר על בובה שהוא יכול לנשוך. 

למגוון של צעצועים לחיות ושאר מוצרים לכלבים וחתולים, בקרו ב – בולדוג חנות חיות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה