שימורים לכלבים

שימורים לכלבים

שימורים לכלבים

שימורים לכלבים הם הגדרה רחבה למגוון רחב של מזונות המשווקים בתוך קופסאות שימורים. מזון זה מיוצר על ידי החברות המובילות בתחום המזון לכלבים והוא מותאם לכל סוגי הכלבים בכל שלב לאורך חייהם. מזון שימורים לכלבים, בדומה למזון יבש לכלבים, מסווג לפי קטגוריות מוצר שונות, החל מקופסאות שימורים לכלבים הנכללים בקטגוריית אולטרה פרמיום ועד למזונות סופר פרימיום.

אחד ממוצרי השימורים הנחשבים למזון אולטרה פרמיום לכלבים הוא שימורי נטרול באלנס אורגינל אולטרה. מזון זה מכיל בתוכו 4 מקורות שונים של חלבונים מן החי וזאת בנוסף לתפוחי אדמה, גזרים ושיבולת שועל שתפקידם לספק תוספת של ויטמינים ומינרלים הנדרשים לשמירה מקסימאלית על בריאותו התקינה של הכלב.

שימורים לכלבים – לא רק כתוספת

רוב מגדלי הכלבים שבינינו, נוהגים לספק מזון יבש יומיומי לכלביהם ומעת לעת הם "מפנקים" את הכלב בקופסת שימורים המספקת חלבונים בכמות עשירה וגדולה יותר. פעולה זו מומלצת ואף חשובה, אך באותה מידה חשוב לשלב את קופסאות השימורים לכלבים באופן תדיר יותר ברמת התזונה היומיומית. כלבים הניזונים ממזון יבש במקביל לשימורים לכלבים, הם ברוב המקרים כלבים בריאים יותר וזאת לנוכח העבודה הפשוטה שגופם מקבל וסופג את כל אבות המזון הנחוצים להם וזאת לצד תוספי תזונה המצויים בכמויות גדולות יותר בקופסאות השימורים לכלבים.

לפיכך, ההמלצה היא להרגיל את כלבכם לאכול מכל העולמות, וליהנות גם ממזון יבש סופר פרימיום וגם ממזון שימורים לכלבים בקטגוריית האולטרה פרימיום. התדירות להזנת הכלב במזון אולטרה פרימיום באמצעות שימורים לכלבים היא אחת למספר ימים (בין שלושה לחמישה ימים).

חשוב לזכור שהמזון המומלץ לכלב משתנה בהתאם לגילו וגזעו, כאשר מרכיב הטעם האישי של הכלב (יש כלבים המפתחים אלרגיה בשלב כזה או אחר בחייהם לרכיב מזון כזה או אחר) חשוב אף הוא בבחירת המזון. כמו כן, חשוב להרכיב את תזונת הכלב בהתאם להמלצת ווטרינר וזאת לאחר בדיקה תקופתית של כלבכם.

כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של סוגי מזונות אולטרה פרימיום לצד סוגי מזונות סופר פרימיום המותאמים ומיועדים לכל סוגי הכלבים ולאורך כל תקופת חייהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה