מציאות מדומה – חוויה מעבר לדמיון

מציאות מדומה – חוויה מעבר לדמיון

מציאות מדומה

כשהווירטואליות הופכת למציאות

רוצים להרגיש בתוך עולם וירטואלי מרתק? עולם דמיוני, טכנולוגי וחדשני שקורא תנועות ומעתיק אותן לווירטואליות? קשה לכם להאמין? בואו למתחם  מציאות מדומה ותחוו משחק מרתק שיש בו אדרנלין מוגבר ודפיקות לב מואצות. המתחם ממוקם ברחוב אלנבי 14, כניסה ב', קומה ראשונה. תוכלו להגיע בכל ימות השבוע מהשעה 11:00 בבוקר ועד 23:00 כולל שישי שבת, וליהנות מהמשחק. את הרכב תוכלו לחנות בחניון יונה הנביא או בחניונים הסמוכים, כך תהיו פטורים מחיפושים מיותרים אחרי חנייה בתל אביב.

משחקים מגוונים

אתם לא צריכים לקבוע משחק מראש במתחם מציאות מדומה. פשוט תגיעו ותבחרו ממבחר המשחקים שקיימים במתחם. בין המשחקים תמצאו התאמה מלאה לכל גיל, החל מגיל תשע ואילך. אם תגיעו כקבוצה יתאים עבורכם המדריך את המשחק. תוכלו לשחק מספר משחקים, להתחרות זה בזה או בשותפות נגד האחרים.  

צוות מציאות מדומה מחכה לכם או יגיע עד אליכם – לבחירתכם

אם אתם מחפשים אטרקציה לאירועים, יש לכם שתי אפשרויות נפלאות. צוות החוץ של מתחם מציאות מדומה  ישמח להגיע עד אליכם, למקום האירוע שלכם ולהפעיל את המוזמנים שם. אופציה נוספת היא להגיע למתחם מציאות מדומה ולשחק בחדר הבריחה, לחוות אדרנלין גבוה וממריץ ולספר לכל החבר'ה על חוויה מרתקת שתזכרו תמיד.

תוכלו להגשים כל חלום שתרצו

כשתגיעו למתחם תתבוננו דרך משקפיים בממד הווירטואלי. כל עולמות התוכן ייפרסו לפניכם ומתוכם תוכלו לבחור עולם תוכן מרתק ומעניין. רוצים להיות חיילים? ואולי לוחמים? אומנים? דמויות צבעוניות? יש לכם אפשרות לבחור להיות כל דמות שתרצו. תוכלו להיות הכל בתוך המשחק, לטייל בעולם, לחוד חידות ולפתור אותן, להיות כל יכולים ועוד אטרקציות נפלאות שמתרחשות רק באגדות.

חדרי בריחה לאוהבי אדרנלין

חדרי הבריחה המדוברים במתחם מתאימים לקבוצות שמחפשים ערב גיבוש, ליחידים שרוצים לחוות הרפתקה מסוג אחר, לזוגות שרוצים לחוות את הזוגיות דרך אדרנלין מוגבר, למשפחות שרוצות להשתובב ביחד, לעובדים שמחפשים ערב ייחודי וקסום, לחוגגים שמחפשים גוון שונה לאירוע שלהם, לרווקים ולרווקות שחוגגים מסיבת רווקים, לחבר'ה שרוצים לצחוק ולאתגר את עצמם, ובעצם – לכל מי שרוצה להעביר ערב מטריף שיש בו כיף והנאה צרופה. 

אילו אירועים מתאימים למתחם מציאות מדומה?  

כל אירוע שיש בו קהל וקבוצה שרוצים להשתובב, ליהנות, לשחק ולהפעיל אנרגיה מטורפת הוא אירוע מתאים. אם אתם חוגגים מסיבת רווקות או רווקים תוכלו להגיע עם החבר'ה למתחם ולפרוק את כל המתח במשחק ממריץ. אם הילד חוגג בר מצווה בקרב החברים מהכיתה, אפשר להזמין את החבר'ה לחדר הבריחה במתחם. הילדים ייהנו מהמעמד ואתם תזכו באירוע מיוחד. אם אתם רוצים להתגבש עם המשפחה, כדאי להגיע למתחם, לשחק במספר משחקים, להתקרב כך גם לעולם הילדים ולהרגיש גם ילדים בעצמכם שרוח שטות ניכרת עליהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה