אילו מצלמות נסתרות קיימות בשוק כיום

אילו מצלמות נסתרות קיימות בשוק כיום

מצלמות נסתרות

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מקומות שעושים שימוש במצלמות אבטחה, אם זה בבתים פרטיים, בחדרי מדרגות או בבתי עסק, במוסדות לימוד ובבתי חולים. מצלמת אבטחה מהוות מעין שמירה מצוינת על רכוש, על בתים וכן, גם על בני אדם ועל בעלי חיים.

מצלמת אבטחה ומצלמה נסתרת – מה ההבדל בניהם?

משפחת מצלמות האבטחה הינה רחבה מאוד וכוללת מבחר סוגים ודגמים של מצלמות IP. ישנן מצלמות אבטחה שמיועדות להצבה בצורה גלויה. אלה מתאימות למקומות כגון בתי עסק, או חדרי מדרגות שמעוניינים לתעד בהם פעולות שונות ולעקוב אחרי המתרחש במקום. לעומת זאת, ישנם מקומות שיש צורך להתקין בהם מצלמות אבטחה נסתרות. אלה מקומות שיש צורך לצלם את אשר מתרחש בהם, אך לא מעוניינים כי המצולמים יחושו אי נעימות בשל כך או שמלכתחילה מעוניינים שהם לא ידעו כי הם מצולמים. מצלמות נסתרות יכולות לשמש עבור מעקב אחרי מטפלת פרטית בבית, אחרי גננת בגן הילדים ועוד.

ההבדלים שקיימים בין מצלמות האבטחה השונות

כפי שצוין, קיימים דגמים רבים וסוגים שונים של מצלמות אבטחה, לכל אחת מהן יש את התכונות הייחודיות שלה וכל אחת משמשת לצורך אחר:

  • מצלמת אינפרה אדום (IR) – אלה מצלמות שיש להן פנס מיוחד לראיית לילה ולכן הן מותקנות במקומות חשוכים או כאלה שיש צורך לצפות בהם גם בחושך.
  • מצלמות צינור (BULLET) – אלה המצלמות המוכרות שניתן לראותן ברחובות מכיוון שהן מותאמות לתנאי חוץ ומיועדות להצבה במקומות פתוחים. בנוסף, יש להן מנגנון מסתובב, כך שניתן לצלם באמצעותן שטחים נרחבים ואפילו את הקיר עליו הן מוצמדות.
  • מצלמות כיפה (DONE) – הן מצלמות דקורטיביות יותר ומרשימות יותר בעלות בסיס אחיזה רחב וצורתן היא כעין כיפה עגולה.
  • מצלמות נסתרות – אלה מצלמות שמציעות את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה ומעקב. ניתן להטמין אותן על גבי אביזרים שונים שקיימים בסביבה כגון גלאי תנועה, שעוני קיר, ממטרות, גלאי עשן מדומים ואפילו על שלטים כמו שלטי יציאה וכדומה. עם זאת, חשוב לדעת כי אין להן את האופציה של ראיית לילה – אינפרה אדום וכן שהן לא עמידות למים.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה