איך מתקינים מרזבים חיצוניים?

איך מתקינים מרזבים חיצוניים?

התקנת מרזבים חיצוניים

מרזב חיצוני במבנה זה כבר לא משהו נפוץ היום. במבנים החדשים משקיעים כיום בהתקנת מרזבים שיעברו בחלקים בלתי נראים של המבנה. אם זה בתוך הקירות ואם זה מתחת לריצוף, אך בכל זאת אנחנו עדים לכך כי גם כיום ישנם מרזבים אשר עוברים גם אל מחוץ למבנה לצורך ביצוע ניקוז רציף וסדיר יותר. מעבר לכך ישנם גם המבנים הישנים אשר אלו עדיין בנויים באופן כזה כאשר המרזבים עוברים אל מחו למבנה. אם אלו המרזבים המנקזים את מי הגשמים מהגגות ואפ אלו המרזבים המנקזים את המים ממרפסות הבתים.

איך מטפלים במרזבים במבנים רבי קומות?

מבנים רבי קומות מהווים אתגר לא פשוט עבור עובדי התחזוקה אשר אמורים לבצע את התיקונים הנדרשים בנקודות הגבוהות הללו כמו איטום קירות חיצוניים בגובה .

הן מבחינת הגישה אל אותן הנקודות כאשר אלו לא מיטיבים עם ובדי התחזוקה וקשה מאוד להעפיל אל אותן הנקודות והן מבחינת ביצוע העבודות בנקודות הבעייתיות הללו. כי קשה מאוד לדייק ולעבוד במקצועיות הנדרשת כאשר תנאי גישה הם כל כך לא נוחים ולא נגישים.

התקנת מרזבים חיצוניים בעזרת צוות מקצועי ובטוח

חשוב לשים לב כאשר באים לבחור את החברה המתאימה לצורך ביצוע עבודות התחזוקה בסנפלינג כי בוחרים בצוות איכותי כמו הצוות של בסיס עבודות גובה אשר מציע גם את העבודה הכי מקצועית ויעילה מבחינת הביצוע בפועל, כמו כן חשוב לבדוק כי החברה מציעה את שירותי העבודה באמצעות סנפלינג על ידי צוות שמיומן בעבודת עם תנאים כאלה. זה אומר שמדובר בצוות מנוסה המכיר את הציוד של הסנפלינג, הוא אינו נרתע ואינו חושש מהעבודה הזו והוא מסוגל לשהות בגובה בתנאים של בין שמים וארץ.

תנאי שטח מתאימים לביצוע עבודות סנפלינג

עבודות הסנפלינג דורשים תנאי שטח מיוחדים ומתאימים לצורך ניהול נכון ותקין של כל העבודות. אי אפשר לדוגמא לבצע את העבודות כאשר מזג האוויר חם מידי והשמש קופחת על ראשו של העובד מצד שני גם בעונת החורף לא תמיד אפשר יהיה לבצע את העבודות. גשמים, רוחות וכל מה שנלווה לחודשי החורף, עשויים בהחלט להעיק ואף לסכן את העובד בגובה.

המידע באדיבות אתר http://s-israel.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה