כיצד לנקוט באמצעי זהירות בתהליכי שיפוץ?

כיצד לנקוט באמצעי זהירות בתהליכי שיפוץ?

שיפוץ

שיפוצים בבית או בעסק יכולים להיות דבר מאוד מורכב, מאוד לא קל, והם יכולים לגרום לנו להוצאה כספית לא קטנה. לכן חשוב לנקוט אמצעי זהירות על מנת שהתהליך יגיע לסיומו כמו שצריך.

כיצד מכינים את השטח מראש?

כאשר אנחנו פונים להליך של שיפוץ והקמת חנויות, הרי שהמטרה הסופית שלנו היא לא רק ליהנות מחנות משופצת, כזו שתוכל לארח לקוחות אשר יגיעו אלינו בצורה נעימה ופשוטה. זה הרבה יותר מזה. המטרה שלנו, שנעמוד בתנאי התקציב שהעמדנו בפנינו, וכמובן לעבוד עם צוות שידע לספק לנו את העבודה בצורה הטובה, הבטוחה והאמינה ביותר. לכן, חשוב מאוד שנדע להכין את השטח מראש, במילים אחרות, לנקוט את כל אמצעי הזהירות הנדרשים בשביל שהתהליך יעבור בצורה טובה, ללא הפרעות, ללא דחיות ועיכובים.

ניתן להתייחס לנושא זה בשני הקשרים. הראשון, המקום צריך להיות בטוח לעבוד, כך ששום דבר רע לא יקרה לעובדים או לגורמים אחרים במקום, ההקשר השני הוא, שלא נמצא את עצמנו מתמודדים עם חברת שיפוצים לא אמינה, לא מקצועית, אשר תדחה, תעכב ותבטל את העבודה. מה שעלול לדחות כמובן את סיומה ואת פתיחת החנות בפועל.

כיצד נפעל בשביל להבטיח שהתהליך יעבור בצורה נכונה ובטוחה?

השכרת חברת שיפוצים אמינה ואיכותית

הדבר הראשון שעלינו להבטיח הוא, שחברת השיפוצים שאנחנו שוכרים לעבודה, תהיה מקצועית, איכותית, מנוסה ואמינה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעבוד עם חברה שאין לה את כל התכונות הנ"ל. זה עלול לפגוע באיכות העבודה וכמובן בתוצאות השיפוץ, בסופו של דבר.

חוזה עבודה ברור ומוחלט

החוזה בינינו לבין החברה צריך להיות ברור, לענות על כל סעיף וסעיף בתהליך השיפוץ, בין אם זה בהקשר לצורת ההתקשרות והתשלומים ובין אם זה לגבי אופי העבודה בשטח. כמו כן, יש לוודא שלעובדים שעתידים לשפץ את החלל יש ביטוח מתאים.

תוכניות שיפוץ ברורות ומוגדרות

כל מה שאנחנו רוצים לעשות, צריך להיות ברור ומוגדר מראש, שלא יהיו אי הבנות, מתחילת התהליך ועד סופו.

שימוש ביועצים ואמצעים נדרשים

על מנת להבטיח סביבת עבודה בטוחה, עלינו להיעזר ביועצי בטיחות וכן לספק את כל האמצעים הנדרשים, כך שלא יקרה שום אסון ולא תהיה שום סיבה לעצור, לעכב או לבטל את העבודה, בשום שלב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה