השכרת רכב בחו"ל בזול – זה באמת אפשרי

השכרת רכב בחו"ל בזול – זה באמת אפשרי

השכרת רכב בחו

על פניו, השכרת רכב אמורה לגבות מאיתנו עלויות לא קטנות. הרי אנחנו צריכים לשלם על הרכב פר יום וכן אנחנו צריכים לשלם על האחזקה שלו, בין אם זה הוצאות דלק או הוצאות אחרות. לכך יש להוסיף שעלינו גם לשלם עבור ביטוחים או דברים אחרים שחברת ההשכרה דורשת מאיתנו.

זה נכון, אך אנחנו גם יכולים למצוא וליהנות מאפשרות של השכרת רכב בחו"ל בזול. כל מה שעלינו לעשות, זה מעט מחקר שוק, זה לבחון היטב מה הן האפשרויות שלנו ואז להחליט אצל מי אנחנו רוצים לשכור רכב, וכיצד אנחנו מפחיתים את העלויות ברמה ניכרת.

צריך לומר, הכוונה היא שעלות ההשכרה עצמה היא זולה, שכן מן הסתם אם אנחנו נוסעים עם חברים או בני משפחה, תמיד אפשר לחלק את הסכום של ההשכרה, כך כל אחד ישלם חלק מהעלות, ואז המחיר פר אדם הוא יחסית נמוך. הכוונה שלנו היא, שמראש עלות ההשכרה תהיה נמוכה, עוד לפני שנחלק אותה בין כל המשתתפים.

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

ראשית, עלינו לעשות סקר שוק. לבחון אילו חברות יכולות להציע לנו השכרת רכב במחיר מוזל. אנחנו נבחן את מחירי השוק באופן כללי, ואז אנחנו נבחן מי מציע לנו מחיר יותר זול.

שנית, הרבה פעמים חברות קטנות ידרשו מחיר יותר נמוך, מאחר וברור להן שזה היתרון היחסי שלהן על פני חברות גדולות, חברות שיש להן כמות גדולה יותר של לקוחות. שלישית, אנחנו יכולים לבחון הפחתה בעלויות, דרך השכרת רכב פשוט יותר, רכב זול יותר. כלומר מראש אנחנו נחפש רכב שאיננו עולה הרבה, בין אם זה רכב לא יוקרתי, ובין אם זה רכב דגם ישן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה