שמן זרעי רימונים – יתרונות קוסמטיים

שמן זרעי רימונים – יתרונות קוסמטיים

שמן זרעי רימונים - יתרונות קוסמטיים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים הפכו מודעים ליכולות של שמני הזנה מן הטבע, ולתרומה שיש לשמנים כאלה עבור העור ושאר אברי הגוף. שמנים מסוגים שונים המופקים מחומרים טבעיים, מספקים הגנה מקסימאלית לעור הגוף ויש להם יתרונות בולטים. אז מה צריך לדעת אודות שמן זרעי רימונים והיתרונות שלו? כמה עובדות חשובות, בהמשך.

שמן זרעי רימונים הוא כזה שמופק כמובן מפרי הרימון, והוא מכיל ריכוז גבוה של חומצה אנטי דלקתית. למעשה, השמן מכיל כמעט 80 אחוזים של חומצה אנטי דלקתית הידועה כחומצה פולית, שיכולה להגמיש את העור, להפחית קמטים, לשמור על עור במראה צעיר ורענן, ולספק הרגשה מעולה עבור מי שמשתמשת בתכשיר טבעי כמו שמן רימונים.

מה המשמעות של שמנים כאלה?

שמנים טבעיים כמו שמן הרימונים הם כאלה שהוכחו באופן מדעי כמפחיתי קמטים וכאלה ששומרים על גמישות עור הגוף. השמן מכיל ריכוז גבוה של חומצה המעולה לעור, בעוד שהוא נוגד חמצון: מה שגם תורם להחלקת עור הפנים והגוף וגם מועיל מאד למניעה של סרטן עור ושאר דלקות או מחלות. השמן מגן מפני רדיקליים חופשים שעלולים להזיק לעור, והוא מאפשר – בכמה טיפות – להחזיר את הברק שאבד.

כיצד בוחרים שמן רימונים

כיום, ישנה נהירה לבחירת מוצרי קוסמטיקה טבעיים ולאו דווקא כאלה שמיוצרים בתהליכים כימיים. בכך ישנן לא מעט חנויות אינטרנטיות למכירת מוצרים מן הטבע. למעשה, השמנים נרקחים על ידי מדענים וחוקרים מומחים אשר יכולים לאפשר בקבוקים מרוכזים בשמנים טובים המאפשרים – אפילו עם 3 טיפות – למנוע מחלות ולהפוך את העור לצעיר ורענן יותר. מוצרי קוסמטיקה טבעיים ניתן להזמין און ליין מחנויות שעוסקות באספקת מוצרי טיפוח טבעיים כמו באתר https://www.lilacnature-shop.co.il/.

לסיכום, שמן זרעי רימונים הוכח במחקרים על ידי אוניברסיטאות בארה"ב ככזה שתורם למראה קורן של העור, בזמן שהוא מתאים גם לשימוש על שיער הראש אשר יקנה זוהר ולחות כמו גם רעננות למראה הכללי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה