איך לבחור תכשיטים שיתאימו לכם.

איך לבחור תכשיטים שיתאימו לכם.

תכשיטים בעיצוב אישי

אחת הדרכים בהן ניתן להתקשט ולהתהדר היא באמצעות ענידת תכשיטים ולכן, יש לבחור אותם בצורה כזו שתתאים לגוף ותחמיא לו. לא פעם יכול להיווצר מצב שבו בוחרים את התכשיט היפה ביותר בחנות וכאשר מבקשים לענוד אותו בבית, מגלים כי למרות יופיו הוא כלל לא מחמיא לפנים, אינו מתאים לגוון העור וכדומה.

על כן, לפני שניגשים לחנות תכשיטים כמו מאור תכשיטים לרכוש תכשיט חדש, חשוב לקחת בחשבון מספר קריטריונים:

–  להתחשב במבנה הפנים והצוואר   –

כל תכשיט מגיע בעיצוב אחר ולכן הוא גם מתאים למבנה גוף אחר. לדוגמא, אם מדובר על מבנה פנים צר, כדאי לבחור דווקא בעגילים צמודות ולא בעגילים ארוכות. לעומת זאת, לבעלות מבנה פנים עגלגל, כדאי לענוד תכשיטים שירככו את המבנה העגול כמו שרשרת ארוכה שלא נצמדת לצוואר ועגילים ארוכות. כמו כן, גם אורך הצוואר הוא פרמטר חשוב, כך שלנשים בעלות צוואר ארוך מומלץ לרכוש שרשראות קולר צמודות ולבעלות הצוואר הנמוך, עדיף להתקשט בשרשראות ארוכות.

–  לקחת בחשבון את מבנה כף היד   –

גם מבנה כף היד הוא משמעותי לבחירת טבעות וצמידים. נשים בעלות כף יד דקה ורזה, תוכלנה לרכוש צמידים דקים ועדינים כדוגמת צמידי טניס וצמידים עשויי חרוזים. לעומתן, בעלות מפרק כף יד רחב, תצטרכנה להתקשט בצמידים רחבים ודומיננטיים. כך גם לגבי טבעות, העדינות והדקות מתאימות לאצבעות מלאות וקצרות ובעלות האצבעות הארוכות, תענודנה טבעות רחבות ודומיננטיות.

–  לשים לב לגוון העור   –

תכשיטים בעיצוב אישי חייבים להתאים לגוון העור מכיוון שהם עלולים להיות חיוורים מידי או בולטים מידי ביחס אליו. על כן, נשים בעלות גוון עור כהה צריכות לבחור בתכשיטים בהירים שיוסיפו זוהר לעורן הכהה ולנשים בהירות, מוטב לבחור בתכשיטים שעשויים מזהב אדום, זהב צהוב וכסף. עם זאת, תכשיטים מזהב לבן, מתאימים ומחמיאים לכל סוגי העור.

–  לשמור על הרמוניה בין התכשיטים   –

נקודה חשובה נוספת שיש לזכור היא, לשמור על הרמוניה וקשר בין כל התכשיטים. כאשר רוכשים תכשיט חדש, כדאי להתאים אותו לסגנון התכשיטים שיש לכם בבית על מנת שתוכלו לענוד את כולם ביחד והם ישתלבו אחד עם השני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה