מקריחים, מה עושים?

מקריחים, מה עושים?

טיפול בהתקרחות

לא מעט גברים מוצאים את עצמם מתמודדים עם התקרחות בגיל צעיר. יש כאלה שמשלימים עם זה, יש כאלה שממש לא מוכנים לקבל את זה ומבקשים להילחם בכך. לנו יש פתרון נהדר עבורם.

מתקרחים? יש מה לעשות בנידון!

אין זה סוד, שיותר ויותר גברים מתקרחים עם השנים. זה נובע מסיבות שונות, בין אם זה סיבות גנטיות, בין אם זה בגלל הרגלי תזונה, חשיפה לחומרים מסוימים ועוד. אך יחד עם זאת, עם השנים גם נוצרים לא מעט טיפולים שמאפשרים להתמודד עם התקרחות ולתת פתרון נהדר לשיער. כך למשל, טיפול PRP לשיער הוא פתרון נהדר.

בחלק הבא של המאמר, אנחנו נסביר מה זה בדיוק טיפול PRP, אך לפני כן חשוב להדגיש, אנחנו יכולים להתמודד עם קרחות והתקרחות בצורות שונות, כאמור, אך עלינו ללמוד את הנושא בטרם אנחנו מחליטים לעשות כך, וחשוב שאנחנו נדע בדיוק מה הטיפול הנכון עבורנו, כיצד הוא יכול לעזור לנו והאם יש לו השפעות כאלה ואחרות. לא היינו רוצים לגלות שפתרנו בעיה אחת, ועל הדרך יצרנו בעיה אחרת.

מה זה טיפול PRP?

טיפול PRP הוא למעשה טיפול השתלת שיער באמצעות נטילת דם מהמטופל, שכן הטיפול מבוסס על פלזמה עשירה בטסיות. כאשר, לאחר מכן, מבודדים את הפלזמה מהדם ומזריקים אותה אל תוך הקרקפת של המטופל באותם אזורים בהם יש התקרחות.

על מנת שהטיפול יתבצע בצורה נכונה ומדויקת, הרי שיש לבצע מספר הזרקות, וכך אנחנו יכולים ליהנות מכמות גדולה של טסיות אשר מוזרקות אל אותם אזורים. בסך הכל, הטיפול מתבצע במשך שעה בערך.

חשוב להבהיר, הטיפול איננו מסוכן, איננו קשה, ומלבד הזריקה עצמה אין בו אלמנטים חודרניים נוספים. מן הסתם, הטיפול מתבצע על ידי רופאים מומחים, במרפאה עם צוות מקצועי.

מי שחושש שמא מדובר בטיפול לא מדויק או לא רפואי במובן האמיתי של המילה, אנחנו יכולים להרגיע אותו ולומר, שעד היום נעשו מספר מחקרים בנושא ובכולם התקבלו תוצאות מצוינות ואכן הנחקרים נהנו מהשתלת שיער אחרי טיפול הזרקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה