כל היתרונות בקונסולה לבית

כל היתרונות בקונסולה לבית

קונסולה לבית

אין כמו הריגוש הזה לקראת הכניסה אל בית חדש או כזה שעבר שיפוץ. לקראת הכניסה הזו מכינים בעלי הדירה את כל מה שהם יצטרכו מבחינת ריהוט ואביזרים חשמליים, וכאן כדאי להכיר את היתרונות הגדולים של רכישת קונסולה, שאולי נראית קטנה וזניחה, אבל מביאה שינוי גדול מאוד בכל בית שבו היא מונחת אם עבור חלל הכניסה לבית ואם עבור חלל של כל חדר שבו יש קיר פנוי וחלל רחב דיו כדי להכיל אותה בצורה נעימה. היא אינה גדולה כי אם מעט רחבה, והיא כוללת שלל שלם של עיצובים שהופכים אותה לבחירה חכמה.

מקום נוח עבור הנחת מכתבים

גם בעידן המודרני שבו חברות מנסות עד כמה שיותר לחסוך בשימוש בדפים, עדיין יש לא מעט דפים שבהם מבצעים שימוש עבור שליחה של חיובים ללקוחות ועבור שליחה של מידע שיווקי. דבר זה עדיין מצריך תא דואר וריקון של אותו תא הדואר אל מקום ייעודי לאותם המכתבים. הנחה של המכתבים הללו על גבי הקונסולה שנמצאת בכניסה של הבית, או אפילו במגירה שקיימת בה יוצרים את אחד מן היתרונות הבולטים בשידה מן הסוג הזה עבור כל הבתים.

קישוט בכניסה אל הבית

כל אחד רוצה כי הכניסה אל הבית שלו תהיה מרשימה ככל האפשר. לכן, יש את הדגש עבור בחירה של ריהוט מעוצב ומרשים בחלל של הסלון, פינת האוכל, המטבח והכניסה של הבית שאלה הם האזורים הכי בולטים לעין עבור כל מי שנכנס אל המקום או אפילו עומד בכניסה ורק פנימה מביט. הנחה של קונסולה משדגת את העיצוב בו ברגע, ויוצרת מראה הרבה יותר מעניין עבור אותו קיר.

תמיד יודעים איפה המפתחות

אין בית שבו לא עולה כל הזמן השאלה לגבי המיקום של הארנק והמיקום של המפתחות לבית ו/או לרכב. הדבר נובע מחוסר במיקום קבוע שבו מניחים את כל אלה בצורה נוחה, ומה יכול להיות יותר מושלם מאשר להניח אותם ברגע בו נכנסים ואותם לוקחים בקלות ובצורה נוחה כשיוצאים מן הבית עוד הפעם? הפתרון טמון ברהיט שמונח בצורה אסטרטגית, בכניסה.

אולי יעניין אותך גם הדומים מעוצבים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה