5 רעיונות לטיולי אקסטרים.

5 רעיונות לטיולי אקסטרים.

ריינג'רים

המאמר באדיבות זום טרקטורונים

אנשים חושבים כי טיולים הם דבר שמיועד לקיץ וכי ניתן לטייל רק בחופש הגדול כאשר השמש יוקדת. אנו כאן כדי לומר לכם שלא. אפשר בהחלט לצאת לטיול מאתגר גם בחודשי החורף כאשר קר מאוד. כמובן שהאופי של טיול חורף הוא שונה מאופיו של טיול קיץ ולו בשל העובדה כי יוצאים אליו מכורבלים במעילים חמים ובכובעי צמר.

היכן מטיילים בחורף?

מעוניינים לצאת לטיול חורף אך אינכם יודעים היכן אפשר לעשות זאת? להלן חמישה רעיונות לטיולי אקסטרים שמתאימים לימים חורפיים וניתן לשלב אותם בטיולי חורף:

  1. סולמות וחבלים במדבר יהודה – ככל שהגוף יותר בפעולה, הוא מתחמם יותר וכאשר יוצאים לטיול בחורף, חשוב לנוע כמה שיותר על מנת שלא נקפא מקור. במסלולי הטיולים במדבר יהודה ניתן למצוא שילוב של טיפוס בסולמות וירידות בחבלים ועוד אטרקציות שונות שמפעילות את כל הגוף. עם זאת, חשוב לבדוק האם יש באזור המסלול אזהרת שיטפונות.
  2. מסלולי אופניים בעמק החולה – באגמון החולה ניתן לשכור אופניים או ריינג'רים וליהנות מחוויית רכיבה במסלול של 8.5 ק"מ. כמו כן, ניתן להצטייד במשקפת (לשכור במקום או להביא מהבית) וליהנות מהמראות היפים ומהצפרות המדהימה שיש שם.
  3. רכיבת סוסים בצפון – בצפון הארץ, סמוך לכנרת קיימות חוות סוסים אשר מציעות טיולי רכיבה למשפחות. מה שמשותף לכולם הוא שהם מציעים חוויית רכיבה שמתאימה גם לרוכבים בלי ניסיון מכיוון שהם כוללים הדרכה מוקדמת.
  4. מסלולי זחילה בחבל עדולם – זהו טיול שמתאים לאנשים הרפתקנים במיוחד. הוא כולל זחילה במחילות מסתור שנמצאות בחורבת מדרס אשר בשפלת יהודה. מחילות אלו כוללות את מערת קולמביום, מערות קבורה במקום ואת מחילות המסתור במקום. כל אלה היו חלק בלתי נפרד מאורח חייהם של היהודים בתקופה של מרד בר כוכבא, כך שביקור במקום כזה הוא גם טיול היסטורי והזדמנות מרתקת לחבר את הילדים להיסטוריה של הארץ.
  5. פארק אתגרי – אם אתם מחפשים חוויה רגועה יותר, תוכלו לבחור בפארק אתגרי. פארק עם משחקים אתגריים שונים ופעלולי מים מהנים אשר מתאימים לכל הגילאים. ישנם פארקים שמציעים גם צניחה באומגות, מסלולי קיאקים ועוד.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה