צקים – לא רק מהבנק

צקים – לא רק מהבנק

צקים - לא רק מהבנק

חשבתם שלהזמין צ'קים אפשר רק מהבנק? אתם טועים בגדול. בואו והתעדכנו בחדשות העכשוויות והמעניינות. אפשר ומומלץ להזמין צ'קים מבית דפוס! כן, אם האופציה הזו מעניינת אתכם, ואתם סבורים שאתם תוכלו לעשות את זה ולהפיק מכך תועלת, בואו וקראו על הנושא או היכנסו לאתר https://www.offset-color.com/. וזאת כדי שתדעו איך לעשות את זה נכון, ואל מי לפנות כדי לבצע את ההדפסה הזו כנדרש.

מה צריך לדעת על הדפסת צ'קים בבית דפוס?

  • האפשרות להדפיס צ'קים בבית דפוס נועדה לאפשר לנו להדפיס צ'קים בעלי מראה מעוצב ולא שגרתי. מי אמר שצ'קים חייבים להראות רשמיים וחסרי ייחודיות? אם אפשר לעצב אותם, לשלב לוגו של העסק ומראה מאפיין, למה לוותר על זה?
  • צ'קים מעוצבים הם צ'קים שמשרתים אתכם בצורה יעילה מאוד. וזאת כי הצ'ק משפר את התדמית שלכם ויוצר מצב בו הצ'קים שלכם מתקבלים בצורה מכובדת ואמינה יותר. כי אתם חתומים על הצ'ק והזהות העסקית שלכם מבוטאת עליו בצורה ברורה מאוד. מה שגורם לכך שמי שמקב את הצ'ק מידיכם מבין שיש לו עסק עם מישהו רציני ששווה וכדאי להתעסק אתו.
  • חשוב מאוד לבחור בית דפוס אמין שיש לו מומחיות בהדפסת צ'קים. וזאת מחמת הסיבה שצ'ק הוא לא דף רגיל. כדי שתהיה לו משמעות בנקאית ומשפטית הוא צריך לעמוד בתנאים מסוימים. זה כולל הדפסה של הולוגרמה בטחונית וכן שימוש בצבעים בטיחותיים. רק בית דפוס שמכיר את התחום הזה היטב יודע איך לעשות את זה נכון, כדי שהצ'ק יהיה גם מעוצב ויפה, אך גם בטוח לשימוש וקביל בכל הבנקים.
  • כדי שבית דפוס יוכל לבצע הדפסות של שוברי תשלום או צ'קים תקינים או על בית הדפוס להיות בקשר עם הבנק. רק כך הוא יכול להתאים את הצ'ק לדרישות הסף, ולשלב בו את הסמלים הנדרשים.
  • הדפסת צ'קים בבית דפוס בכוחה לשרת את התדמית העסקית ואת המיתוג של העסק. לפיכך כדאי לשקול את האפשרות הזו. גם אם יש לכם צ'קים מהבנק והם משמשים אתכם היטב. כדאי לשקול לשלב גם צ'קים מעוצבים שישמשו אתכם, את ההבדל תראו במו עיניכם.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה