שיקום נזקים במבנים, מה משקמים?

שיקום נזקים במבנים, מה משקמים?

שיקום נזקים

גם לכם יכול שלבית שלכם יקרה אסון שריפה או הצפה, בשני המקרים הללו יגרמו לבית שלכם להיות לא ראוי לשימוש. חשוב מאוד שתפנו אל חברה מקצועית שתעזור לכם לשקם את הבית כמו שצריך, ולהתחיל חיים חדשים. ישנה חשיבות רבה מאד לבחור חברה, שמומחית בשיקום נזקים, כי נזקים כאלו אחרי שריפה ואחרי הצפה הם נזקים לא פשוטים, ולפיכך חשוב מאד לבחור בחברת מקצועית בעל ניסיון רב בשיקום נזקים כדי לוודא שהבית שלכם ישוקם באופן הטוב ביותר.  גם אם אתם בוחרים לשקם הבית שלכם אתם צריכים לדעת מה משקמים? 

איך מתבצע שיקום נזקים לאחר הצפה? 

אם התרחשה הצפה בביתכם, יש לדעת כי גם אם אתם לא רואים מים זה לא סימן שאין מים בקירות, לכן יש להזמין חברה מקצועית, שבה יש איש מקצוע, המומחה להצפות אותו. איש מקצוע ישתמש במכשור מיוחד כדי לבדוק אם נשארו מים בתוך הקירות, לאחר מכן הוא מאבחן את הבעיה, ולפי בעיית הרטיבות, הוא נותן הצעת מחיר מתאימה. 

איך מטפל בעל המקצוע בנזקי הרטיבות?

שאיבה– יש לשאוב ולנקז את המים מכל חלקי המבנה, אז בעל המקצוע משתמש במכשור מיוחד, המתאים גם לקירות ולרצפות, כדי לנקז ולשאוב את כל המים מכל הבית. 

יבוש– חשוב מאד לייבש את המבנה באופן יסודי ביותר, אז לבעל המקצוע יש ציוד מיוחד במינו, ואתו הוא מייבש את הבית באופן יסודי. 

ניקוי פסולת– לאחר שאיבת המים, על בעל המקצוע לאסוף את כל הפסולת ולנקות את כל הבית באמצעות מכשירים מיוחדים, כמו כן על בעל המקצוע לבצע חיטוי של כל הבית. 

סיוד וצביעה- לאחר הניקוי בעל המקצוע מסייד את הקירות, וצובע אותם בצבע חדש נעים ונקי. 

תיקונים– בהצפה עלולים להיהרס קירות, לכן תפקיד בעל המקצוע בין השאר לתקן או לשחזר את אותם רהיטים, שנפגעו בעת ההצפה. 

אולי יעניין אותך מידע נוסף בנושא שאיבת הצפה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה