מה זה אמן חושים וטלפתיה

מה זה אמן חושים וטלפתיה

אמן חושים וטלפתיה

הרבה פעמים אנחנו שומעים את הביטוי אמן חושים וטלפתיה, והדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו הוא, שמדובר באדם עם כוחות על טבעיים, אדם שנולד עם ניצוץ "אלוהי" אשר מאפשר לו לדעת מה אנחנו חושבים, מה אנחנו מרגישים מבלי שנאמר זאת בקול רם.

צריך לומר, יש הרבה דברים מיוחדים, יוצאי דופן, דברים לא ברורים לגבי הנושא של אומנויות חושים עם מופעי טלפתיה. לא תמיד אפשר להסביר, אפילו אנשי מקצוע לא תמיד מסוגלים להסביר מה זה בדיוק ואיך אנשים שעוסקים בתחום מגיעים לתוצאות כאלה ואחרות.

עם זאת, צריך לומר, לא מדובר במשהו על טבעי, זה ברור. מדובר בכישרון מיוחד, מדובר ביכולות אשר ייתכן מאוד וקיימות אצל אנשים מיוחדים, אך בשונה מסרטי מדע בדיוני, הרי שכאן מדובר על אנשים שחידדו את היכולות שלהם, כלומר, הם לקחו את אותן יכולות, עבדו עליהם הרבה, התנסו בדברים שונים, ובסוף של דבר, כמו לא מעט אנשי מקצוע בתחום שונים, הרי שגם הם הצליחו להפוך את הכישרון לאופטימאלי מבחינתם.

במה בעצם מדובר

אמן חושים וטלפתיה הוא אדם שיכול, בעזרת היכולות שיש לו, בעזרת שיטות וטכניקות שהוא למד, להבין מי האדם שעומד מולו, מה הוא חושב, מה הוא מרגיש, לנחש דברים מסוימים לגביו, מבלי שהוא יגלה לו.

הרבה פעמים הוא יכול לגרום לו לעשות דברים שהוא לא רוצה, לספר לו דברים מסוימים ועוד. אנשים שעוברים את זה, מתארים שמדובר בחוויה מהסוג של "משחקים במוח". אך זה לא בהכרח זה, פשוט אותם אמנים יודעים כיצד להסתכל על האדם שעומדם מולם בעזרת כלים פסיכולוגיים שונים וזה מוביל אותם לבצע פעולות שונות, זה מוביל אותם לדעת עליהם דברים ייחודים ומגוונים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה