מה הסוד בריט לכלבים?

מה הסוד בריט לכלבים?

מה הסוד בריט לכלבים?

כל מי שמחפש מזון לכלבים, יכול למצוא בחנויות למוצרי חיות מחמד, אתרי אינטרנט ובמקומות אחרים, מגוון רחב של סוגי מזון שונים. ביו אם מדובר במזון רטוב ובין אם מדובר במזון יבש, כמובן.

הרבה פעמים מדובר בחברות ענק שמייצרות מגוון רחב של מוצרים אשר משווקים בכל רחבי העולם, כאשר לא פעם אותן חברות מתפתחות מהתחום של מוצרי מזון אל תחומים אחרים שקשורים לכלבים וחתולים. מעטים המקרים שמדובר בחברות עם אופי משפחתי, חברות בבעלות משפחתית.

אחת הדוגמאות ההפוכות, הטובות לכך, זו חברת בריט לכלבים וחתולים, חברת צ'כית, שמספקת כבר למעלה מעשרים שנה מזון לכלבים וכן לחתולים. החברה מעסיקה מאות עובדים אשר אחראים מטעמה על כל תהליכי התכנון, פיתוח ומחקר וכן על תהליכי הייצור, אשר מובילים בסופו של דבר לאספקת מזון לכלבים וחתולים בלמעלה משבעים מדינות ברחבי העולם.

צריך לומר, חברת בריט איננה מיוחדת אך ורק בכך שמדובר בחברה משפחתית שמספקת מזון לכלבים וחתולים. זה הרבה מעבר לזה, מדובר בחברה שמספקת מזון ברמה מאוד גבוהה, מזון שמכיל את המרכיבים החשובים ביותר שיש, בין אם מדובר במוצרי מזון פרימיום ואחרים, הן לכלבים בוגרים, הן לגורים וכן לכלבים מבוגרים. חשוב לומר גם, המזון הוא איכותי מאוד, יכול להספיק לתקופה מאוד ארוכה ועל כן הוא גם חסכוני, וכאמור, אפשר למצוא בו פורמלות שונות בטעמים מגוונים.

לפני שנתייחס לקטלוג של החברה, יש לציין, אפשר למצוא את מוצרי החברה במקומות שונים, בין אם זה באתרי אינטרנט, חנויות למכירת מוצרים לכלבים וחתולים כמו אנימל שופ, מקומות שמוכרים מזון באופן כללי, כולל מזון לחיות ועוד. מן הסתם, מוטב לרכוש אותו במקומות שמתמחים בכל מה שקשור לכלבים וחתולים, זאת על מנת שנוכל לבצע התאמה מלאה בין הכלב והחתול שלנו לסוג שק המזון אותו נקנה,וכן, כך נוכל ללמוד יותר על המאפיינים והמרכיבים שקיימים בכל שק ושק.

מה כולל קטלוג החברה

כאמור, החברה מציעה מגוון רחב של סוגי מזון לכלבים. בין היתר מזון פרימיום שמכיל מרכיבים שונים, כולל כבש, עוף, ומרכיבים אחרים. אפשר למצוא שק מזון פרימיום שמתאים גם לכלבים בוגרים, מבוגרים וגם לגורים.

החברה גם מציעה אוכל מותאם מבחינה רפואית, מדובר על פורמולות ייחודיות שמתאימות עבור כלבים שמתמודדים עם בעיות רפואיות נפוצות. תהליך התכנון והייצור מתבצע באמצעות צוות מקצועי ואיכותי של חוקרים ווטרינרים, אשר ידעו למפות היטב את הבעיות השונות ולמצוא פתרונות באמצעות מרכיבים ומאפייני מזון שונים.

מעבר לכך, אפשר למצוא מזונות ללא דגנים, מזונות שכוללים סלומון ומרכיבים אחרים. כל המזונות של החברה עוברים בקרת איכות מאוד קפדנית ומחמירה, ולראייה, צוות החברה נהנה מתמיכה רחבה גם של אנשי מקצוע וגם מקהל לקוחות רחב וגדול בכל העולם אש רוכש את מוצריה על בסיס קבוע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה