האם באמת כדאי לקנות מכונית חסכונית בדלק?

האם באמת כדאי לקנות מכונית חסכונית בדלק?

רכב חסכוני בדלק

נמאס לכם מכמה שעולה לכם הרכב המשפחתי בכל חודש? אם כך, אפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה להקטין את ההוצאות החודשיות על העניין הזה? עם זאת, זו באמת משימה לא קלה, כי יש מכוניות שגם בעידן המודרני שבו אנחנו חיים עדיין צורכות לא מעט דלק. זו הסיבה שבגללה נושא כמו טויוטה יאריס צריכת דלק צריך לעניין אתכם, כי כשמדברים על טויוטה יאריס מדברים על מכונית מודרנית, חכמה וכזו שלא צורכת כמויות אדירות של דלק. חשוב להבין שאומנם אתם קונים רכב חדש וזו הוצאה כלכלית לא קטנה, אך זו בפירוש לא ההוצאה היחידה. כלומר, יהיה עליכם גם לשלם על הדלק, על הביטוחים ועל הביקורים השונים במוסך, אז למה שלא תעשו הכול כדי להוזיל את העלויות?

בחירת הדגם המתאים

מעבר לכך שתוכלו לבדוק לעומק את הנושא של טויוטה יאריס צריכת דלק, כדאי יהיה גם לקחת בחשבון דגמים אחרים של טויוטה, כי יש לחברה הזאת לא מעט אפשרויות להציע לכם. אחד מהדברים שיוכלו לעזור לכם לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר זו השאלה איזה שימוש עיקרי אתם עתידים לעשות במכונית. כלומר, האם אתם מתכוונים לנסוע איתה יותר בתוך העיר? או אולי רוב הנסיעות שלכם תהיינה מחוץ לעיר? יש משמעות לשאלה הזאת בעת בחירת דגם המכונית המתאים לכם ביותר הן מבחינת הגודל והן מבחינת צריכת הדלק.

איפה לרכוש רכב חסכוני בדלק?

כשמדברים על קניית רכבים חסכוניים בדלק צריך לשים לב לכך שיש אפשרויות רבות, שכן מכוניות כאלה הן נפוצות ונמכרות בלא מעט סוכנויות רכב. עם זאת, לא בכל מקום תמצאו את אותם המבצעים ואת אותם תנאי תשלום, כך שמומלץ לבדוק היטב לאיפה אתם פונים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

תגובה אחת

  1. aviram23@gmail.com'
    אבירם23 הגב

השארת תגובה