יתרונות של דובי ענק

יתרונות של דובי ענק

דובי ענק

אז למי מאיתנו עדיין יש דובון אהוב ששמר והוקיר לאורך השנים? רוב הסיכויים שלרובנו. דובונים הם לרוב ידידינו הראשונים בחיים, ולמעט הזרועות האוהבות של ההורים, הם פונים אלינו לשם נחמה והתרפקות כשאנחנו זקוקים לאחת כזו.

יתרונות של דובי ענק

אבל מה הופך אותם לפופולאריים כל כך, ומה היתרונות של דובונים לילד גדל? שרה ישראלי, מנהלת חברת Merrythought, היצרנית האחרונה שנותרה בבעלות משפחתית של "דובי דובי" בעבודת יד בצפון הארץ, אומרת כי צעצועים רכים היו פופולריים תמיד, למרות המגוון הרחב של צעצועים נושאים וגאדג'טים אלקטרוניים הקיימים כעת ומכוונים לכיוונם של ילדים קטנים.

"הדובי הוא צעצוע מסורתי ומאוד נצחי, ולעתים קרובות הוא ניתן כמזכרת לילד צעיר," אמרה. "אנשים עדיין רואים אותם כחלק חשוב מההתבגרות, מכיוון שהם מספקים נחמה וחברות, וחבר לשוחח אתו.

למה ילדים אוהבים דובי?

"ילדים אוהבים לתת לדובים שלהם שם ובעזרתם הם יוצרים עבורם פרסונה שלמה. לדובי יש עומק אופי שלצעצועים אחרים אין, ובמשחק עם הדובי הם מחזירים אותו לחיים. הדוב עוזר לעורר ולפתח את דמיונם" אומרת גלית מצעצועי נחמיאס בצפון הארץ.

היא ממשיכה: "דובונים מעודדים סוג זה של משחק דמיוני מעצם טיבם, באופן שגאדג'ט או צעצוע אלקטרוני לא יכולים לעשות עבור הילדים."

למה דובי הוא משחק אהוב כל כך?

ילדים רבים אוהבים לשחק עם דובי ענק, כיוון שהדובי מביא להם הרגשה מסוימת של הורה. סוג של הורה. ילד אוהב שיש לידו מישהו בעל סמכות, וכשהוא רואה את הדובי, הוא מרגיש שהדובי מביא את הדברים והתכונות האלו.

דובי נותן ביטחון עבור הילד ומעצים לו את תחושת הביטחון והקירבה, כך שהילד יכול לסמוך עליו ולהשתכשך בחיבוקו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה