שאלות על החיים – יש מי שיקשיב

שאלות על החיים – יש מי שיקשיב

שאלות על החיים

אנשים רבים נתקלים במהלך חייהם בחוסר הבנה או חוסר מודעות, לגבי נושאים רבים בחיים.

שאלות על החיים יכולות להיות מורכבות מאוד ולעיתים, לא ניתן יהיה למצוא את התשובה הספציפית אותה אדם מחפש, מצב זה עלול להוביל לדיכאון ולחוסר הבנה עמוקה יותר.

קיימות כמה אפשרויות להתמודד עם השאלות המורכבות והפשוטות על החיים, להגיע להסכמה מסוימת ולהעלות את המודעות וההבנה בנושאים השונים בחיים.

במגזר הדתי – התייעצות עם רבנים ומלומדים

רבנים ומלומדים בעלי נסיון רב והשכלה גבוהה, יוכלו לסייע לכם לקבל תשובות למגוון השאלות שיש לכם על החיים. התייעצות עם מספר רבנים ידועים תביא לכם התייחסויות והשקפות עולם שונות לגבי השאלות שיש לכם על החיים, מזה תוכלו לרכוש ידע רב ולהחליט האם ומה נכון עבורכם, ראו דוגמא בלינק.

התייעצות עם רבנים מתאימה לכל אדם שחפץ בכך. לרוב, יהיו אלה הדתיים שמגיעים לייעוץ אך כל אדם יכול לקבל את ייעוץ הרבנים וללמוד מהם.

במגזר הכללי – התייעצות עם פסיכולוג ומומחים

צוות הרופאים והמטפלים המומחים, מאפשר קבלת ייעוץ עם פסיכולוג עבור כל אדם שזקוק לכך. פסיכולוגים ומומחים אחרים יוכלו לסייע לכם להגיע לתשובות מנקודת מבט שונה במקצת וכך, תוכלו להחליט אם תשובות אלו עונות לכם באופן מקובל על השאלות השונות שיש לכם על החיים.

באופן אישי – התנסות וקבלת תשובות מהחיים עצמם

נסו לפקוח את העיניים והאזניים, יחד עם כל החושים והרגשות שיש בכם וסיפגו מהעולם ומהחיים את הידע הרב שצבור בתוכם.

יכול מאוד להיות שכך, תמצאו את התשובות המדויקות והנכונות ביותר עבורכם לשאלות המורכבות על החיים, אותן אתם מתקשים להבין.

בעולם הטכנולוגי – אתרי אינטרנט יחודיים

עם התפתחות הטכנולוגיה והשימוש הבלתי פוסק באתרי האינטרנט, קמו אתרים יחודיים שנועדו לקיים שיח בין אנשים באשר הם, לבין מומחים שמשתתפים בפרויקט האתר אקשיבה למשל.

תוכלו לשאול כל שאלה העולה על רוחכם, מבלי להיחשף או להיפגש עם אדם אחר, כך תשמרו על פרטיותכם ולא תצטרכו להתבייש לשתף את שאלותיכם השונות. צוות המומחים יתייחס בקפידה לכל שאלה ויספק לכם תשובות רלוונטיות בנושא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה