שעוני שבת אנלוגיים ודיגיטליים – מה יותר מתאים לך

שעוני שבת אנלוגיים ודיגיטליים – מה יותר מתאים לך

שעוני שבת

שעוני שבת לבית היהודי המסורתי לתזמון פעולת מכשירי חשמל באופן מדויק ומסונכרן, שמתאים את עצמו באמצעות תכנות אנושי טרם כניסת השבת. על מנת לשמור שבת בנוחות מקסימלית ולדאוג לשימוש נכון בחשמל, ולוודא כי צריכת החשמל היא אכן חכמה ומשתלמת, על פי הצורך והשימוש המתאים לכל בית בישראל, קראו גם כאן http://www.tapuz.net/Catalog.asp?T1=52&T2=7

שעוני שבת – הבחירה של הציבור הדתי בישראל

אצלנו תוכלו למצוא מבחר שעוני שבת אנלוגיים ודיגיטליים וכמובן שגם טיימירים ללוחות חשמל ומכונות והכל במחירים אטרקטיביים. יש לנו במלאי את כל החידושים הטכנולוגים, במלאי שלנו תמצאו שעון פיקוד דיגיטלי, שעון שבת דיגיטלי שבועי או יומי.

שעוני שבת דיגיטליים לבית וללוחות חשמל

 שעון שבת דיגיטלי ללוח חשמל מיועדים להתקנה לפס דין בלוח חשמל או על גבי משטח ישר, שעוני השבת מיועדים לשימוש לשנים רבות, הם עמידים במיוחד. מתח עבודה 220 וולט, זרם עבודה 16 אמפר. שעון שבת דיגיטלי שבועי/יומי, בפיקוח ייצור, בעל 20 תכניות הפעלה שונות הכוללות כיבוי והדלקה כל אחת. ניתן לתכנן תכניות חד פעמיות או למספר ימים לבחירה יחד עם תכנית משותפת. עם זמן מיתוג מינימלי של דקה, שעון זה מאפשר תכנון לוחות זמני שימוש בחשמל בצורה היעילה ביותר.

שעון שבת אנלוגיים ללוח חשמל ולבית

שעון שבת יומי אנלוגי אלקטרומכני ל- 24 שעות עם או בלי רזרבה שעות, שעון שבת ללוח חשמל להתקנה לפס דין בלוח חשמל או על גבי משטח ישר, שעוני השבת מיועדים לשימוש לשנים רבות (ראו כאן), מתח עבודה 220 וולט, זרם עבודה 16 אמפר.

בזכות התקדמות הטכנולוגיה,  שעוני שבת הפכו לפתרון מדהים עבור שומרי שבת בארץ ובעולם והפתרון מאפשר לתכנן מראש את זמני ההפעלה של מכשירי החשמל ובכך להימנע מחילול השבת הקדושה, וגם מנפלאות הטכנולוגיה גם בשבת. 

אם אתם זקוקים עזרה בבחירת שעון שבת אנלוגי או דיגיטלי, נשמח לסייע ביעוץ והתאמה אישית

 הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, לכל שאלה, התייעצות והתלבטות על מנת להתאים לכם את השעון המושלם בעבורכם. לקבלת מידע נוסף על מוצרי החברה או בכל נושא אחר, נשמח לעמוד לרשותכם, לנוחיותכם המלאה והמיידית. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה