מדבקות לבית הספר – למה צריך לשים לב?

מדבקות לבית הספר – למה צריך לשים לב?

מדבקות לבית הספר

בין כל הציוד הרב שאותו צריכים תלמידים ותלמידות לקראת עוד שנת לימודים פוריה ומוצלחת יש גם כמה פריטים שאולי ראים קטנים וזניחים אבל הם מסייעים לשמור על הסדר ולהפוך את השנה של הלימודים למשהו הרבה יותר אישי ומהנה. ראו כאן

בין כל המחקים, העפרונות והטושים יש גם מדבקות לבית הספר שאיתם כל תלמיד הופך את הציוד שלו להרבה יותר פרטני עבורו, ומציינות בשביל כל אחד מהם את הדרך הכי טובה להבדיל בין מה ששלהם לבין מה ששייך אל האחר. המדבקות שנמכרות היום מגיעות בכל מיני גדלים וצורות, וכאן יש לשים לב אל שני דברים חשובים כדי שכל תלמיד יוכל לבצע את השימוש הכי נוח במדבקות הללו בלי להתפשר או להתבלבל.

הפרטים החשובים על המדבקה

בכל מחברת ובכל חוברת ובכל ספר שאותו רוכשים עבור שנת הלימודים החדשה והנוכחית זה חשוב כי דבר ראשון תהיה עטיפה ששומרת על אלה מכל פגע במהלך של שנת לימודים ארוכה. הדבר הבא שאותו חייבים לעשות הוא להדביק מדבקה שתמיד מופיעה על כל הציוד שמסמנת לילד ולילדה בצורה הכי ברורה אם מדובר בציוד שלהם או של חבר אחר ללימודים באותה הכיתה. המדבקה חייבת להכיל את השם של התלמיד, את הכיתה שבה הוא לומד ואת שם המקצוע, ודבר זה מסכם בצורה נוחה את כל המידע החשוב על גבי כל פריט לימוד שמביאים בכל יום אל הכיתה.

כמות המדבקות בחבילה

מכיוון שלכל ילד יש את הסגנון האהוב עליו, זה כדאי מאוד לשים את הדגש לגבי סוג האיור שתמיד נמצא על המדבקות לבית הספר  אשר מגיעות בחבילה שכוללת דפים מספר. נכון להיום המבחר של האיורים הללו הוא מאוד נדיב, והוא מאפשר לכל בן ולכל בת בכל גיל  למצוא בקלות את האיור שהם הכי אוהבים ורוצים שיהיה על המדבקה שנבחרה. מה מלבד זאת? כדאי לוודא כי רוכשים כמות כפולה של מדבקות, וכך לא צריכים לנסות ולאתר מחדש את הדגם הנבחר כי יש עוד חבילה של מדבקות שממתינה אל הרגע שבו צריכים להשתמש בה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה