פרו פלאן – מזון איכותי לכלבים מותאם אישית

פרו פלאן – מזון איכותי לכלבים מותאם אישית

פרו פלאן

פרו פלאן הוא מזון כלבים מובחר המהווה סממן לאיכות בכל הרבדים. החברה מספקת ללקוח מזון כלבים לבוגרים לצד מזון לגורים, מזון לכלבים 100% בריאים לצד מזון רפואי שיקומי. מעוניינים לדעת כיצד לבחור מזון כלבים פרו פלאן עבור הכלב שלכם? במאמר זה אנו מספקים את כל הכלים שיסייעו לכם בכך!

האלגוריתם שלנו לבחירת המזון היבש לכלבים שלכם

בדומה לצריכת המזון אצל בני אדם, גם בקרב כלבים חשוב מאד לשמור על רמה גבוהה של חלבון. חלבון ברמה גבוהה מספק לכלב שלכם כוח, נמרצות, בריאות טובה והקטנת הסיכוי לתשישות פתאומית במהלך היום יום. אבל, כמו בכל דבר טוב, לא צריך להגזים. הגזמה בחלבון אצל כלב תוביל לאותה תוצאה כמו אצל בני אדם: כאבי בטן וייתכנו אף פצעי קיבה. הדבר קורה משום שמרכיב בריאותי כל חזק כמו חלבון מייצר עומס על מערכת העיכול, וזו הסיבה מדוע ישנן פחמימות. הן נועדו להרגיע את הקיבה ולספק לחלבון משטח נחיתה רך. לכן, כשאתם בוחרים פרו פלאן מומלץ לקנות מזון רגיל לכלבים בריאים, המכילה מינימום רכיבים פחמימתיים כמו דגנים והרבה מאד חלבון, וזאת לצד שימורי מזון רטוב שיספקו את המענה הפחמימתי בהיקף מוגבר (וגם יתרמו קלות לחלבון מתוקף היותם שימורי בשר). במידה והכלב שלכם חש ברע, תבדקו את עצמכם האם בשבועות האחרונים הפחתתם במתן פחמימות לכלב וגשו עמו להיבדק אצל וטרינר. בהפנייתו והמלצתו בלבד, עברו לרכוש פרו פלאן רפואי עד להרגעת הקיבה של הכלב שלכם, אז תוכלו לחזור לתפריט הרגיל שלו.

גיל הכלב חשוב להבטחת התאמת המזון אליו

הגיל של הכלב אינו משפיע על אחוז המרכיבים הבריאותי במזון שלו. כל מזון שמיועד לכלבים הוא מזון שמתאים לבריאות שלהם, אך קיימים הבדלים תפעוליים שחשוב לאמוד אותם. למשל, כלב קטן יתקשה מאד לפצח חתיכות מזון של כלב גדול, כי הן מגיעות לקוטר של ¾ ס"מ, מידה גדולה לכל הדעות לגור כלבים בגובה נמוך עם פה קטן ושיניים דקות. כלב גדול יזדקק להרבה מאד חתיכות מזון כלבים המיועדות לכלב קטן, מה שיגרום לגמר החבילה מהר ולצורך לרכוש חדשה במהרה. לכן, פרו פלאן רוכשים רק על פי גילו של הכלב שלכם ומבטיחים את הנאתו מהאוכל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה