לוח חשמל – לא מה שחשבתם

לוח חשמל – לא מה שחשבתם

לוח חשמל

בעבר, כאשר היינו צריכים להתקין לוח חשמל, הוא היה דבר סטנדרטי באופן יחסי, במקרים רבים גם לא ייחסנו חשיבות רבה לאופן שהוא נראה, בנוי ומעוצב. זה לא הפריע לנו. הסתפקנו בכך שהלוח מחזיק את כל מערכת החשמל של המבנה או של הדירה, הסתפקנו בכך שהוא בטוח, שמור ומוגן. 

היום, לעומת זאת, אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים של ארונות עם לוח חשמל. היום אנחנו מקפידים יותר, לא רק על הבטיחות של הארון או על האופן בו הוא בנוי, אלא גם על האופן בו הוא מעוצב וכיצד לוח החשמל משתלב בו. לכן אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים ומגוונים של ארונות וסוגים שונים של ארונות. 

צריך להסביר, לוח חשמל הוא המתקן עליו אפשר למצוא את כל מערכות החשמל של המבנה. זה אומר, שעליו אנחנו יכולים למצוא את כל המפסקים, השעונים ואמצעים אחרים בעזרתם אנחנו יכולים להפעיל או לנתק את החשמל בנכס וכן לדעת כמה חשמל אנחנו צורכים מדי שעה. 

בעבר היינו יכולים להסתפק בארון חשמל ממתכת קשיחה או מעץ רגיל, תלוי בסוג הבניין ובשנה שהוא הוקם. היום אנחנו יכולים למצוא עיצובים שונים לארונות חשמל. 

מה הם העיצובים האידיאליים עבור ארון חשמל

ראשית, אנחנו יכולים למצוא ארונות מסוגי עץ שונים. אלה יכולים להיות מרשימים וכן בטוחים, לא פחות מאשר ארונות מסוג עץ רגילים. צריך לומר, שבכל מקרה עלינו לוודא שמדובר בעץ עם חומרים חסינים מאש. 

שנית, אנחנו יכולים למצוא ארונות חשמל עם דלתות שקופות או דלתות פלסטיק ייחודיות אשר משתלבות בעיצוב של המקום. 

שלישית, אנחנו יכולים לצבוע את הדלתות בצורות שונות, כך שיתאימו יותר לעיצוב שלנו, אם הארון בתוך הנכס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה