מיינקראפט – כל הדברים שרציתם לדעת!

מיינקראפט – כל הדברים שרציתם לדעת!

מיינקראפט

בשישי בנובמבר בשנת 2014, השלימה מיקרוסופט את הקנייה של חברת המשחקים השוודית מורז'אנג אשר פיתחה את מיינקראפט, העסקה נאמדה בשיעור של יותר מחמישה מילארד דולר. הפרמטר הזה לא עשוי להפתיע אף אחד, מפאת הסיבה שמיינקראפט נחשבת לתופעה אף בתחום של הגיימינג וגם בתחום של האדטאץ' עם למעלה ממאה מיליון משתמשים ברחבי הגלובוס. הטרנד שלו נובע מן העובדה כי הוא נגיש בהרבה מחשבים אישיים, בסביבת היום יום המרכזית של הילדים בבית, במועדון ובבית הספר, אביזרים לבישים לתחום של מציאות מדומה, קראו גם בלינק הזה. אמירות של דור מיינקראפט  מדגישות את ההשפעה הניכרת, החוצה את הגבולות של מגדר, מיקום וגיל. משחק זה סוחף אחריו הרבה שלקנים במהלך ארבע השנים האחרונות ומושך אחריו מנעד רב של לקוחות, כוללות קבוצות שבשנים קודמות לא התעניינו בעולם המשחקים וגם התנגדו אליו. משחק זה שינה את הצורה בה הרבה תופשים משחקים דיגיטליים ושלהב אחריו משתמשים חדשים, לרבות כל הקהילה הטכנולוגית, בנות, חוקרים, אנשי חינוך, ילדים צעירים, הורים וכיוצא בזה.

מיינקראפט – כל הדברים שרציתם לדעת!

לאחר שנרמז על כותר שונה בהחלט של מיינקראפט, מיקרוסופט חשפה את מיינקראפט הרט' – זוהי ואריאציה של מציאות רבודה של כותר היצירה הידוע שנועדה עבור מכשיר נייד. . הכותר החדש ייתן בידי המשתתפים לצבור משאבים, לבנות מבנים ולצאת תוך הרפתקה ביחד עם חברים והכל ביקום של מיינקראפט. זהו משחק של מציאות רבודה על תשתית של מיקום, כאשר הוא משתמש בפרמטרים של מיפוי של OpenStreetMap  ו–Azure, שירות הענן של מיקרוסופט, על מנת לבצע מיפוי של העולם הממשי ולשים בכל פינה של רחוב פריטים, מבנים ודמויות מהיקום שלו. אפשר לצבור את הפרמטרים האלה וזה על מנת לעשות בהם שימוש במצב נפרד של יצירה. מצב זה ייתן בידי שחקן אחד או למעלה מכך לבנות מבנים או סצינות בקנה מידה מופחת בתוך הבית על גבי משטח שהוא שטוח ואז ישים אותם בעולם הריאלי בקנה מידה מלא. מעבר ליצירות שהיו מפוזרות בעולם הריאלי, שחקנים עשויים למצוא הרתפקאות, מקטעים קטנים של עולמות של מיינקראפט (קראו מה כולל קורס מיינקראפט) בעלי אתגר עיקרי אשר יזכה את המשתמשים שמשתתפים במשחק במשאבים שהם מאוד נדירים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה