שרשראות לכלה – איך תדעי מה לבחור?

שרשראות לכלה – איך תדעי מה לבחור?

midsection-of-woman-making-heart-shape-with-hands-256737

היום הגדול תכף כאן, וכעת את נמצאת בהכנות האחרונות למען החתונה שלך. אחד הדגשים שאת בוואדי נותנת להם את מרבית תשומת הלב, היא שמלת הכלה, כמו גם התסרוקת והאיפור – דברים חשובים ביותר! שכן ביום הגדול כל העיניים מופנות אלייך, הכלה. 

כדי שתראי כמו נסיכה אמיתית ותנצצי ביום המיוחד הזה – כדאי שתתאימי תכשיטים מסוגים שונים, תוך התאמת שרשרת לכלה שתשתלב באופן מושלם עם המראה הכללי. אז כיצד בוחרים שרשרת מתאימה? הנה כמה טיפים טובים:

בחרי פריט שיש לו ערך

רבות הכלות אשר בוחרות פריטים שיש להם ערך סנטימנטלי. בכך אפשר לבחור בפנינים של אמא או בענק היהלומים של הסבתא ואפילו בשרשרת עדינה שעוברת בירושה במשפחה. מי שתרצה להתהדר בפריט חדש, תוכל לבחור שרשראות משובצים אבנים טובות, או שרשרת כסף עדינה שיש בה תליון טיפה או אבנים קטנות ועדינות. הכול כמובן תלוי בטעם האישי שלך. 

סגנון

חשוב כי השרשרת תתאים לטוטאל לוק שלך ולסגנון של השמלה. לדוגמה: עבור שמלה עם מחשוף עמוק, תתאים שרשרת עדינה וארוכה שבסופה תליון משובץ אבנים טובות. אם השמלה בעלת מחשוף מרובע – בחרי שרשרת פנינים צמודת צוואר שתשבור את המראה המרובע. אם תרצי להרשים ולהוסיף לשמלה עדינה פריט בולט או מעט גס – כדאי לבחור שרשרת עם תליון קצת יותר בולט אם נוכח, משובץ באבני סוברובסקי ומצופה זהב או כסף. חשוב שתדעי: אבני סוברבסקי מהוות תחליף איכותי ומושלם במקום יהלומים שנחשבים יקרים במיוחד.  

איכות

לבסוף יש לשים את הדגש על איכות. שרשראות איכותיות אינן חייבות להיות עשויות זהב מלא או יהלומים. אם התקציב שלך לא גדול, תכלי למצוא שרשראות איכותיות ומקסימות לכלות, מצופות זהב או כסף וגם זהב אדום ללא ניקל וכאלה שמיועדות לנשים אלרגניות. באמצעות בחירת שרשת כלה יפה באינטרנט, באמצעות ביצוע השוואת מחירים והתאמה מושלמת לשמלה – תכלי להיות ולהראות ממש כמו נסיכה בערב החתונה שלך.
חשוב לתת דגש גם על צמידים לכלה על מנת להשלים את הלוק,
חשוב להקדיש זמן וסבלנות לעניין זה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה