ארונות לחדרי ילדים – לא רק יפה גם אפקטיבי

ארונות לחדרי ילדים – לא רק יפה גם אפקטיבי

ארונות לחדרי ילדים

כשאנו מתכננים את חדר הילדים, אנו רוצים שהמרחב יהיה נעים מכיל ונוח. הילדים שלנו מתפתחים בכול יום והם עושים זאת על ידי פיתוח חושי הראייה, המישוש, הריח והטעם. לכן חשוב כי המרחב שבו הם ישנים, מארחים חברים, לומדים ונרגעים – יהיה כזה שנעים לשהות בו, וכזה שמעוצב בצורה נעימה פרטית ונוחה. כאשר בוחרים ארון הזזה עבור בגדים לחדרי הילדים – יש לשים את הדגש גם על עיצוב מתאים וגם על פרקטיקה. אז כיצד בוחרים ארון יפה ואטרקטיבי? הנה מספר טיפים טובים:

הכלה וסדר

ההיבט הראשון שכדאי לשים איליו לב כשבוחרים ארון בגדים, הוא היכולת של הכלה וסדר בארון. ארון בגדים מבולגן יוצר לא מעט תסכול והוא אינו מנגיש את הפריטים שיש בו בצורה נוחה עבור הילדים. לכן יש לבחור ארון שייצר סדר במרחב ויכיל מדפים בגובה מתאים כך שהילדים יכולים לקחת ביגוד בנוחות. שימו לב כי לארון יש תאים ומגירות עבור כל הפריטים שילדים מאחסנים בארון. בכך שומרים על סדר בארון ובחדר הילדים.

מידות והתאמה

שימו לב לבחירת ארון שיש בו מידות נכונות. מדדו את המרחב של חדר הילדים וודאו כי הארון נכנס בו ומתאים למרחב. המדידה צריכה להיות מדויקת ולהכיל רוחב של החדר, עומק, אורך וגובה. בכך אפשר לבחור ריהוט מתאים. וודאו כי הארון לא חוסם את המרחב. במידה והחדר קטן, מומלץ לבחור ארון בגדים עם דלתות הזזה שחוסכות במקום.

עיצוב וצבע

לבסוף יש לשים את הדגש על עיצוב נכון וצבע. עבור חדרי ילדים ובכלל עבור רהיטים לבית: בחרו ארון עם צבעים רכים ומשתנים אך לא ילדותיים מידי. נסו לא לבחור בגוונים מגדריים כמו ורוד או כחול, אלא בכאלה שיתלבו במרחב גם בעוד מספר שנים. בחירה בגוונים של לבן, אפור, צהוב, צבע עץ טבעי, ירוק ותכלת – יספקו רהיט שישתלב בעיצוב גם בעוד מספר שנים. לכן יש לשים את הדגש על בחירה משוכלת ופרקטית של ארון בגדים לחדר ילדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה