סולם יהודה

סולם יהודה

סולם יהודה

ומלאה הארץ דעה את ה' – זה הפסוק שמבטא את החכמה הרבה שמונחת היום בכל קרן זווית, וכל הרוצה ליטול, יבוא ויטול. ניתן ללמוד ולהחכים כיום ברזי התורה, ולרכוש כל כך הרבה ידע וחכמה. וביהדות, כידוע, הלימוד אינו מנותק מהחיים המעשיים. להיפך, כל לימוד הופך להיות לחלק בלתי נפרד מהחיים, ונעשה למרכיב מהותי מנפשו של הלומד. כי הלימוד הוא על מנת לקיים. ולא על מנת להעשיר את הידע גרידא. ניתן לומר שזה אחד ההבדלים המהותיים בין חכמה חיצונית לבין חכמת התורה. חכמה שהיא אמת מוחלטת ובעלת השלכות ישירות על החיים שלנו כעבדי ה'.

תורת הקבלה והעמקה בלימוד

מאז קבלת התורה ועד ימינו אנו עוסקים תלמידי החכמים שבכל הדורות בלימוד התורה. הם מחדשים חידושים ומעלים אותם על הכתב, וכיום מונה עולם התורה מספר עצום של כתמי קודש וספרים. אכן, החכמה רבה וכל הרוצה להחכים וללמוד יכול לבוא וללמוד. בעוד שיש ספרים ותחומי לימוד שמוכרים לכולם, הרי יש רבדים מעמיקים בלימוד התורה, כאלו שלא התפרסמו ברבים ולא הגיעו לידיעת ההמונים. מדובר על תורת הקבלה שמכונה גם תורת הסוד. זו תורה שאינה מיועדת לכולם, אלא רק למי שכבר מילא כרסו בלימודים רבים, ונמצא כשיר להמשך ברבדים מעמיקים אלו.

אתר סולם יהודה

סולם יהודה הוא אתר ייחודי ומתקדם אשר מעלה מגוון רחב של שיעורים בנושאים שונים. את האתר מנהלים צוות רבנים בקיאים בתורת הקבלה. והם דנים בנושאים שונים. בין היתר ניתן ללמוד באתר שיעורים בקבלה, שיעורים בחסידות ועוד. השיעורים כולם מוגשים על ידי הרבנים לתועלת הלומדים, על מנת שהם יוכלו לצפות, ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם בחסידות ובקבלה. מלבד לפעילות באתר מפעילים בסולם יהודה מערכים נוספים להפצת לימודי הקבלה. וזאת בעלונים ומיזמים נוספים שמאפשרים ללומדים מכל העולם למצוא את הידע הצפון הזה מונגש וברור.

להתחבר וללמוד

היות ומדובר על פלטפורמה מתקדמת, יכול כל אחד להתחבר לאתר עם שם משתמש וסיסמה, ולצפות בשיעורים הרבים כמו כאן. באמצעות האתר אפשר להתקדם וללמוד, ולחוש שינוי משמעותי בחיי המעשה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה