שידת החתלה – מה היא צריכה בעצם להכיל?

שידת החתלה – מה היא צריכה בעצם להכיל?

baby-lying-on-white-fur-with-brown-blanket-1973270

בכל חדר תינוקות היא נמצאת – שידת ההחתלה. זו שידה נוחה ושימושית שנועדה לשמש אותנו, הורי הילד בעת הטיפול בו. השידה הזו היא המצאה נפלאה שכוללת בתוכה מענה עבור צרכים שונים. כך שהיא בהחלט קולעת למטרה ומאפשרת לנו לטפל בתינוק באופן הנוח והטוב ביותר, גם לנו כמטפלים וגם לתינוק – כמטופל.
מוזמנים להציץ במבחר שידות החתלה לתינוק שלכם:
https://www.baby-lee.co.il/babiescommode

מה כוללת שידת ההחתלה?

  • משטח החתלה – החלק העליון של השיה מתפקד כמשטח החתלה נוח ומאפשר מאוד. המשטח הזה הינו בגובה המתאים, מה שמאפשר טיפול מועיל ונוח במיוחד. כך ההורה או המטפל יכול להניח את התינוק בתנוחה הנוחה ובגובה הרצוי, ולבצע את הפעולות הנדרשות במלוא הנוחות. הגודל מתאים לממדי גופו של התינוק והוא מאפשר טיפול נוח.
  • ריפוד רך – תינוק קטן ובעצם גם אדם מבוגר צריך לשכב על משטח רך ומרופד, כדי שהשכיבה תהיה לו נוחה. ואכן, על משטח ההחתלה נפרוס משטח רך ונעים. זה יכול להיות כמו מזרון או שמיכה. הרכות והחמימות תספק לתינוק שלנו את הנעימות ואת הרכות. כך שהשכיבה על השידה תהיה לו נוחה ונעימה.
  • מגרות אחסון – השידה כוללת מספר מגרות אחסון. מדובר על מגרות בעלות ממדים נוחים, ובעלי קיבולת נוחה מאוד. מה שמאפשר לנו לארגן את פריטי הלבוש הקטנים של התינוק בתוך מגרה מאורגנת ונוחה מאוד. בשלב הראשון השידה הזו בהחלט עונה על הצורך, ואין צורך למהר לרכוש ארון של ממש במגרות נוכל לאחסן את ציוד הרחצה של התינוק, את פריטי הלבוש שלו וגם את כל יתר האביזרים שמשמשים אותנו במהלך הטיפול בו.
  • ארגונית – כדי לשפר את ארגון הפריטים כדאי לשלב גם ארגונית לשידת ההחתלה. ארגונית זו תכיל מספר חיתולים, מגבונים ואביזרים נוספים שנחוצים לנו במהלך הטיפול בתינוק.

להשתמש, אך בזהירות

לצד הנוחות הרבה של שידת ההחתלה אי אפשר שלא להזכיר את עניין הבטיחות. המשטח הינו גבוה ואסור לנו להשאיר את התינוק לרגע קט לבדו על השידה. גם אם נראה לנו שהוא כמעט ולא זז ואין סיכוי שהוא ייפול מהשידה. כבר היו דברים מעולם.
הכירו את Baby Lee – הבית שלכם לקניות עבור הבייבי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה