שינוי כתובת / עדכון כתובת – לעשות את זה בקליק אחד

שינוי כתובת / עדכון כתובת – לעשות את זה בקליק אחד

עדכון כתובת

אחד הדברים שכל אדם שמשנה כתובת, בין אם זו דירת מגורים או בעסק, צריך להתמודד איתו זה הצורך לשנות את הכתובת שלו בכל המוסדות, בכל הרשויות, בכל האתרים ומקומות אחרים. מדובר על משהו מאוד לא נוח, שדורש הרבה מאוד זמן, דורש הרבה מאוד התעסקות. 

לכן, רצוי להשתמש היום במערכות אינטרנטיות שונות שמאפשרות לנו לבצע החלפה של הכתובת בקליק אחד. הרעיון הוא פשוט, נרשמים לאתר שמבצע עבורנו את החלפת הכתובת מבלי שאנחנו נצטרך לעשות דברים. אותו אתר עובד עם מגוון רחב של חברות ומוסדות ציבור, וכך אנחנו יכולים לבצע את כל השינויים הנדרשים בכל חברה ובכל מוסד ציבורי, רשות מקומית או כל גורם אחר, מבלי שאנחנו נצטרך להתעסק עם זה. 

צריך לומר, השירות אומנם עולה כסף, הן לפרט בודד והן למשפחה שצריכה לשנות כתובת עבור כל אחד ואחת מבני המשפחה, אך עם זאת, זה מקל ברמה ניכרת על תהליך מעבר הדירה מחד וחוסך לא מעט כסף וזמן מאידך. לכן זה משתלם יותר לעבוד בצורה כזו. 

למי ומתי זה מומלץ 

ברמת העיקרון זה מומלץ לכל אחד, כל פעם כשנדרשים לבצע שינוי כתובת / עדכון כתובת. אך בפרט זה יכול להתאים לקהלים ספציפיים. 

למשל, צעירים ששוכרים דירה. כך במקום לשנות בכל פעם את הכתובת בעצמם, הם יכולים לעשות את זה דרך האתר והם חוסכים לעצמם טרחה מיותר. 

כמו כן, זה יכול להתאים לבעלי משפחות, שיש להם קריירה, ילדים ועסוקים גם במעבר דירה. כך הם חוסכים לעצמם זמן. 

השירות גם יכול להתאים לאנשים מבוגרים שלא תמיד יודעים איך לעשות את זה, ולא תמיד יש להם את הזמן והכלים לכך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה