טיפים לבחירת משאבת חלב

טיפים לבחירת משאבת חלב

טיפים לבחירת משאבת חלב

כל אישה שבוחרת להניק, חייבת לרכוש לעצמה משאבת חלב איכותית ונוחה, על מנת להצליח לעמוד במשימה. אם בעבר נשים שילדו נטו להישאר בבית עם התינוק שלהן, הרי שהיום רוב הנשים חוזרות לעבודה ולחיי השגרה שלהן לאחר כחצי שנה בממוצע. לכן על מנת להמשיך בתהליך ההנקה, יש צורך לשאוב את החלב בזמן העבודה, כדי לספק לתינוק חלב אם טרי על בסיס קבוע. עם זאת, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של משאבות חלב, חלקן יהיו נוחות ופשוטות לשימוש, בעוד שאחרות יגרמו לכל אחת תחושה של ייאוש ותסכול. כמו כן, ישנן משאבות חלב שנחשבות למומלצות יותר לשימוש, לצד משאבות שנחשבות לפחות איכותיות ופחות פופולאריות.

כיצד לבחור משאבת חלב לתינוק שלך?

קודם כל, חשוב לבחור במשאבה דו צדדית, במטרה לקצר את זמן השאיבה. הרבה יותר יעיל לשאוב חלב בצורה בו זמנית משני השדיים, מאשר לעבור מצד אחד למשנהו. כמו כן, חשוב להבין כי ישנן משאבות ידניות או משאבות חשמליות ראו בלינק https://ucare.co.il/baby/breast-pump, כאשר ההבדל ביניהן טמון במהירות השאיבה, בעוצמת השאיבה וכמובן גם במחיר. משאבה ידנית למשל, נחשבת לקלת משקל והיא מתאימה בעיקר כאשר אין צורך בשאיבה אינטנסיבית על בסיס יומיומי. כמו כן, משאבה ידנית מתאימה לנשים שומרות שבת, שאינן משתמשות במוצרי חשמל, או לחילופין במקרים של טיולים או רצון לשמור על שקט (היות ומשאבות חשמליות מרעישות יותר).

לסיכום, כל מי שבוחרת להזין את התינוק שלה בחלב אם טבעי, צריכה לדאוג לעצמה למשאבת חלב איכותית ונוחה לשימוש. חשוב לשים לב כי המשאבה מחזיקה בכל האישורים והתקנים הרלוונטיים. מומלץ לבחור במשאבה הפועלת על בסיס מערכת וואקום סגורה, על מנת למנוע את חזרת החלב אל הצינורות ובכך לשמור על בטיחות מקסימלית ומניעת זיהומים מסוכנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה