מונית ברחובות – מתי זה ישתלם לנו

מונית ברחובות – מתי זה ישתלם לנו

מונית ברחובות

על פניו, הזמנת מונית לצורך נסיעה כזו או אחרת אמורה להיות עניין יקר ולא תמיד משתלם, בטח לא ביחס לאוטובוס או רכבת. אך כפי שנוכל לראות מיד, זה בדיוק להיפך. עדיף להזמין מונית על פני להשתמש בשירותים אחרים.

מן הסתם, לא תמיד אנחנו נידרש להזמין מוניות, אך יש מצבים רבים בהם זה ישתלם לנו בכל מקרה, בוודאי הרבה יותר טוב מאשר שירותי תחבורה אחרים, כולל אפילו שימוש בתחבורה פרטית. שכן לכאורה זה עולה יותר, אך מצד שני, זה לא יוצר בלאי לרכב וגם מונע מאיתנו את הצורך לנהוג, דבר שיכול להיות בעייתי, למשל, אחרי אירועים, בילויים או פגישות מאוחרות.

כך למשל, אם אנחנו שוכרים שירותי מונית ברחובות, אנחנו יכולים להיות בטוחים שבמקרים רבים זה ישתלם לנו הרבה יותר מאשר, למשל, שימוש בתחבורה ציבורית רגילה, גם אם היא מאפשרת לנו להגיע אל יעדים שונים ומגוונים בארץ, לא משנה אם מדובר ברכבת או אוטובוס.

מדוע זה משתלם יותר ומתי זה ישתלם לנו

נתחיל בתשובה לשאלה מתי. יש מקרים, בהם התחבורה הציבורית איננה פועלת כמו שצריך או איננה מאפשרת לנו להגיע אל המקומות שאנחנו רוצים, בשעה המיועדת. לכן, שימוש במונית יאפשר לנו להגיע לכל מקום, בכל שעה, אפילו אם מדובר באמצע הלילה. אנחנו תמיד יכולים להזמין את הנהג והוא ידאג לקחת אותנו ואפילו לחכות אם יהיה צורך, או לבוא לאסוף אותנו בחזרה. זה ישתלם לנו יותר, כי למעשה המונית יכולה לקחת אותנו לכל מקום, בכל שעה, במקום שאנחנו נצטרך לטרטר את עצמנו בתחבורה ציבורית או להשתמש ברכב שלנו, דבר שיכול להיות בעייתי במצבים מסוימים ולדרוש מאיתנו לנהוג, לחפש חנייה ולשלם לא מעט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה