חברת שיפוצים מומלצת – איך לבחור נכון?

חברת שיפוצים מומלצת – איך לבחור נכון?

חברת שיפוצים

כשאתה בוחר קבלן שיעמוד בראש השיפוץ שאתה עורך, צעדים פשוטים אלה יכולים להיות ההבדל בין ביטחון מלא בו, ללילות רבים ללא שינה. בחירה בחברת שיפוצים טובה כמו חברת עוז שיפוצים, תיתן לכם שקט תעשייתי וביטחון לשיפוץ.

חברת שיפוצים מומלצת – איך לבחור נכון? |

המלצות מפה לפה, זו הדרך הטובה ביותר למצוא איש מקצוע מוסמך להתמודד עם העבודה שלך. שאל את קרובי המשפחה, החברים והשכנים איתם חוו חוויות טובות. ושאל מה הפך אותה לחוויה חיובית, כיצד הקבלן התמודד עם בעיות והאם הוא היה משתמש באותו הקבלן שוב.

עיין באישורים |

עם המלצות ביד, בצע מחקר מקדים, בין אם זה בשיחת טלפון או ביקור באתר הקבלן. גלה האם הוא מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים של עיריות מדינה ומועצות מקומיות, יחד עם ייעודים מכל העמותות המקצועיות כמו: האיגוד הלאומי לתעשיית השיפוצים וההתאחדות הלאומית לבנייני בית.

חפש קבלנים שהשקיעו בעבודת קורס ועברו בדיקות קפדניות כדי לקבל אישורים מסוימים. עם זאת, שימו לב שלא כל האישורים נותרים שווים. עשה שיעורי בית וברר את הדרישות שלהם לאלו שלך.

עיין בסימוכין ומסמכים |

בקשו לראות כמה פרויקטים של הקבלנים. אם אתם מאשרים אותם, בקשו הפניות וקראו ללקוחות לשעבר של קבלנים לבדוק יחד איתם. זכור: שכשאתה שוכר שיפוץ כללי, אתה קונה שירות ולא מוצר. איכות השירות תקבע את איכות הפרויקט המוגמר, בדקו באתר זה

הנה כמה דברים שתרצו לחקור ושאלות שתרצו לשאול כשתראיינו שיפוצניק:

  1. לשמור על כתובת דיוור קבועה, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון.
  2. ביטוח נשיאה שמגן עליך מפני אחריות; בקש עותק של תעודות הביטוח
  3. האם יש נוכחות מבוססת בקהילה? כמה זמן החברה מתנהלת תחת שם זה?
  4. יש מוניטין אמין בקרב לקוחות ובני גילם? האם יש רקורד של הצלחה וכדומה?

ערכו ראיונות עם השיפוצניקים |

צמצמו את רשימת המתמודדים וקבעו פגישות. נסה להישאר עם שלושה קבלנים, מכיוון שדברים עלולים להתבלבל מעבר לזה. האופן בו קבלן עונה על שאלות הוא חשוב ביותר, אך התקשורת הולכת לשני הכיוונים. על המועמדים לשאול הרבה שאלות.

>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה