היתרונות בקולב בגדים עומד מסתובב

היתרונות בקולב בגדים עומד מסתובב

קולבים לבגדים

אלא אם כן אתה עובד בתחום האופנה, וביגוד קמעונאי או עוסק בארגון הבית, יש סיכוי טוב שאתה לא מתייחס הרבה לסוג קולבי הבגדים שבהם אתה משתמש. אנו משתמשים במתלי בגדים בכל יום ורוצים ליהנות מהאחסון של בגדי הלבשה בצורה הטובה ביותר. זו הסיבה שזה בעצם די מוזר שאנחנו לרוב לא שמים לב לאיזה קולבים יש בחדרים שלנו.

קולב בגדים עומד מסתובב מציע מראה מעוצב וזמים במגוון צבעים ועשוי בעץ / ברזל יצוק / שנהב / מתכת / פליז וכו' שוך שילוב עם כל עיצוב (רשמי / ביתי). אספנו לכם רק כמה יתרונות מתוך יתרונות רבים:

  • הם שומרים על ארון הלבשה מסודר – קולבים עומדים הם דרך יעילה להציג ולהפריד בין בגדים כך שיהיה לך קל למצוא דברים. ניתן לסדר פריטים לפי גודל, צבע, מיתוג וכו'.
  • הם ידידותיים למרפרף – קולבים עומדים מסתובבים הם בגובה המושלם והם מאפשרים לך להחליק בשורות שלמות של בגדים בזמן מהיר במיוחד. כל זה בלי להוציא בגדים מהמדפים שאז צריך לדאוג לקפל אותם נכון כדי להחזיר אותם למקומם. יתרון גדול נוסף הוא שבגדים לא מתקמטים כך שהשבגד תמיד מוכן ללבוש.
  • הם שימוש טוב בחלל הנתון – בהתחשב בגודלם, קולבי בגדים מסתובבים יכולים להחזיק בגדים רבים וכך הם דרך פנטסטית להיות חסכוניים בשימוש בחלל הבית שלכם. אפילו חללי חדרים קטנים יכולים בדרך כלל להכיל כמה קולבי בגדים בגודל טוב כל כך, כך שאפילו בעלי חדרים קטנים יכולים להחזיק הרבה בגדים באזור קטן. הקולבים יציבים ומעוצבים לעמוד במשקל רב לאורך תקופה ארוכה.
  • לעיתים הם ניידים – ניתן להעביר בקלות יחידות ברחבי החדר והבית, מה שהופך אותן למושלמים עבור מי שאוהב לשנות את פריסת הריהוט. הם גם קלים מאוד להרכבה ולהפרדה, ואת החלקים השונים ניתן לארוז בקלות ולאחסן אם הם לא נמצאים בשימוש זמן מה או שהם זקוקים להובלה.
  • ריהוט מעוצב וחכם – היפרדו מאותו מראה עמוס ותהנו ממראה מסודר תוך הוספת גיוון בפינות הבית. אביזרים נראים טוב במיוחד כאשר הם גם פונקציונליים.

אולי יעניין אותך גם פתרונות אחסון לנעליים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה