כמה עולה מצבר לרכב

כמה עולה מצבר לרכב

מחיר מצבר לרכב

כל מי שיש לו רכב, יודע כי על מנת לאפשר את העבודה התקינה של הרכב, יש צורך במצבר איכותי ותקין. מצבר זול, ישן או לא איכותי, עלול לגרום להתנעה ארוכה ומייגעת, בעיות שונות במערכת החשמל של הרכב וכמובן אורך חיים קצר. לכן כאשר מגיע הזמן להחליף מצבר לרכב, מומלץ להשקיע במצבר איכותי ומקצועי, שיוכל לאפשר לכם נסיעה רגועה ונינוחה במשך 3 – 4 השנים הקרובות. מצבר זול עלול להספיק לשנה או לשנתיים, תלוי ברמת ההתאמה שלו לרכב שלכם ובצורת השימוש ברכב. אך מצבר איכותי יכול להחזיק מעמד 4 שנים ולפעמים אפילו יותר, ולכן עדיף להשקיע לטווח הרחוק. מחיר מצבר לרכב משתנה בהתאם לסוג המצבר, סוג הרכב שלכם ותקופת האחריות הרלוונטית.

מחיר מצבר לרכב – נקודות חשובות שכדאי לדעת בבחירת מצבר

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים ודגמים שונים של מצברים של חברת שנפ לרכב. חלק מהמצברים מגיעים מחברות מוכרות וידועות, דבר שמבטיח מוצר איכותי בעל אחריות מקיפה. לעומת זאת, מצברים אחרים נהנים ממחירים זולים יותר, אך טווח האחריות עליהם קטן יותר ורמת האמינות שלהם נמוכה יותר. לכן מי שיבחר לחסוך כמה שקלים, עלול להתעורר באחד הבקרים ולגלות שהמצבר הזול פשוט לא מתניע. אך מי שיבחר להשקיע במצבר איכותי יותר, יוכל ליהנות מהתנעה חלקה ופשוטה לאורך שנים. מבחינת מחיר המצבר, כדאי לדעת כי המחיר עולה ככל שמדובר על מצבר בעל אמפר גבוה יותר.

לסיכום, מחיר מצבר לרכב יכול להשתנות בין מותגים שונים, דגמים שונים, סוגים שונים וכדומה. חשוב לבחור מצבר שמתאים בדיוק לרכב שלכם, בהתאם לסוג ולדגם שלו. כמו כן, מומלץ להשקיע כמה שקלים נוספים, על מנת לקבל מצבר ברמה גבוהה ובעל אמינות לאורך זמן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה