כמה עולה לנקות שטיח? מה משפיע על המחיר?

כמה עולה לנקות שטיח? מה משפיע על המחיר?

כמה עולה לנקות שטיח

כמעט בכל בית ובכל עסק, אפשר למצוא לפחות שטיח אחד. הרבה פעמים השטיחים מהווים פריט עיצוב, אשר משנה במובנים רבים את חלל החדר, בין אם זה מבחינת העיצוב ובין אם זה מבחינות אחרות.

אך בשביל ליהנות מהשטיח ולהפיק ממנו תועלת מרבית לאורך כל השנים, ובעיקר בשביל שנוכל לשמור עליו לאורך זמן, הרי שעלינו לדאוג שהשטיח יהיה נקי כל הזמן. העניין הוא, שזה נקודת התורפה העיקרית של פריט זה, הוא צובר אבק, צובר לכלוך כל הזמן, בין אם זה מדברים שנכנסים מבחוץ ובין אם זה מדברים שמצטברים מבפנים, כולל כתמי מזון או דברים אחרים שיכולים להכתים את השטיח בלכלוך ולהישאר כתמים לאורך זמן.

יש לנו אפשרות להשתמש בתכשירים שונים בשביל לנקות את השטיח, אך על מנת שנוכל באמת ליהנות מכך שהשטיח יהיה נקי בצורה אמיתית ובוודאי בשביל שנוכל להפיק ממנו את התועלת שאנחנו רוצים, בשביל שלא נצטרך להחליף אותו ולרכוש שטיח אחר, חלופי, הרי שאנחנו צריכים להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון שמתמחה בניקוי שטיחים.

כמה יעלה לנו לנקות שטיח

המחיר של ניקיון שטיחים נקבע על פי מטר מרובע וכן על פי איכות וסוג השטיח. בנוסף לכך, המחיר ייקבע על פי סוג הניקיון, כלומר, המחיר יכול להשתנות בין אם מדובר בכתמים רגילים ובין אם מדובר בכתמי שתן או צואה.

המחיר כשלעצמו נע בטווחים שבין עשרות שקלים לטווחים של מאות שקלים, במידה ומדובר בניקוי כתמים של צואה ושתן של חיות מחמד או בדברים אחרים, אז מן הסתם המחיר יהיה הרבה יותר גבוהה. כמובן שכל חברה קובעת בעצמה את המחירים גם בהתאם לדרישה, לביקוש שעומד מולה.

המידע באדיבות אתר http://www.5-stars.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה