התאמה לפי שמות ותאריך לידה – מה אנחנו יכולים ללמוד מהשם שלנו

התאמה לפי שמות ותאריך לידה – מה אנחנו יכולים ללמוד מהשם שלנו

התאמה לפי שמות ותאריך לידה

בשיר הידוע של חווה אלברשטיין נאמר שלכל אחד יש שם שנתנו לו הוריו. מן הסתם, לכל אחד יש לא רק שם אלא גם תאריך לידה. שניהם ביחד יכולים ללמד לא מעט על כל אחד מאיתנו. בין אם זה באופן מילולי ובין אם זה באופן מספרי. 

הרעיון ששמות ותאריכי לידה יכולים ללמד אותנו על בני אדם הוא איננו חדש, אף על פי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר אנשים שמתעניינים בכך, בין אם זה בתור מקצוע לחיים ובין אם זה בתור מי שמבקשים לקבל מושג, מידע בנושא מאנשי מקצוע. 

מדובר במקצוע בשם נומרולוגיה, אשר בבסיסה עומד הרעיון שלמספרים יש משמעות מיסטית ועל כן, כשאנחנו לוקחים תאריכי לידה מצד אחד ושמות פרטיים ומשפחה והופכים אותם כל אות למספר, הרי שאנחנו יכולים להעניק לאותיות השונות משמעות, לא רק מספרית אלא גם מיסטית. התוצאה הסופית אגב, מלמדת לא מעט עלינו. 

לשם מה זה טוב? 

מעבר לעובדה שאנחנו יכולים ללמוד הרבה מאוד על עצמנו ועל אחרים, הרי שאותם מספרים שאנחנו מקבלים דרך השמות או דרך תאריכי לידה, יכולים לספק לנו מידע רלוונטי על התאמה לבן או בת זוג, קראו על התאמה לפי שמות בהרחבה. 

כלומר, אנחנו יכולים לדעת למי אנחנו יכולים להתאים, איזה סוג אנשים אנחנו יכולים וצריכים לחפש, וכן אם אנחנו מתחילים בקשר זוגי עם אדם מסוים, אז דרך המספרים, אנחנו יכולים להחליט האם זה יכול להצליח או לא. 

מן הסתם, אנחנו צריכים למצוא גורם מקצועי שיכול לעזור לנו ויתרה מכך, אנחנו צריכים להאמין בזה, ולקבל את התוצאות הסופיות, עם ההסבר המלא שמוגש בפנינו בשביל שנוכל לקבל החלטה סופית בנושא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה