בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו אלוף משנה במילואים, בעל שנים של וותק וניסיון בתפקידי פיקוד ותפקידי מטה שונים בצה"ל. במהלך תפקידו, הוא פיקד, הוביל והדריך מאות מפקדים בדרגים שונים, לוחמים מיחידות מובחרות וכמובן חיילים מיחידות שונות. במהלך תפקידו האחרון בצה"ל, בני ינאי שימש בתור סגן מפקד אוגדה. מדובר על תפקיד חיוני ומהותי, אשר העניק לו ניסיון רב בהתמודדות עם מצבים קריטיים הדורשים פעולה מהירה וקבלת החלטות בזמן אמת. לפני כן, בני שימש בתפקיד בכיר בפיקוד צפון, במהלכו הוא פיקד על מערך מורכב ואסטרטגי, שהצריך כוחות נפש רבים, אחריות, מיומנות וכמובן דוגמה אישית. מעבר לכך, הוא שימש במשך 7 שנים בתור מג"ד יוצאי יחידה מיוחדת, תפקיד הדורש לא מעט הקרבה והבנה מעמיקה של המערכת.

בני ינאי – קווים לדמותו

מעבר לעבר הצבאי העשיר של בני ינאי, חשוב להדגיש כי מדובר על אדם משכיל בעל תואר ראשון A.B במנהל עסקים, עם התמחות בתחום של פרסום ושיווק. לאחר מכן, בני המשיך את לימודיו לתואר שני A.B.M במנהל עסקים, עם התמחות בתחום המימון. 

מבחינה תעסוקתית בחיי האזרחות שלו, בני ינאי עסק לא מעט ביצירה של שיתופי פעולה שונים בין משרדי הממשלה. הוא עסק במגוון רחב של תחומים הקשורים ל"ישראל דיגיטאלית", בין היתר בתכנון ובהקמה של סמארט סיטי, פלטפורמות דיגיטליות עבור הרשויות המקומיות המותאמות לאוכלוסייה היהודית ולאוכלוסייה הערבית ועוד. כמו כן, הוא הקים כפרי סטודנטים, פיתח את מעמדם של האזרחים הוותיקים ועסק בתחום החינוך. במהלך הקריירה שלו, הוא עבד המון מול חברות עסקיות גדולות ומוכרות במשק הישראלי, יצר שיתופי פעולה ומצ'ינג.

> קראו בהרחבה בלינק https://medium.com/@benny.yanayy

לסיכום, בני ינאי הינו איש אשכולות בעל עבר צבאי עשיר, השכלה נרחבת וותק רב שנים בעבודה מול משרדי הממשלה וחברות גדולות במשק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה