מיטות לכלבים – לשם מה זה טוב?

מיטות לכלבים – לשם מה זה טוב?

מיטות לכלבים

כל מי שיש לו או היה לו כלב יודע, אחת הבעיות הכי גדולות בטיפול בכלבים, זה להרגיל אותם לישון במקום מסוים שהוא לא המיטה או הספה שלנו. יש כאלה שמוותרים מראש, בין אם מרצון ובין אם לאו, על כל ניסיון לאלף ולהרגיל את הכלב לישון במקום משלו, יש כאלה שאפילו מוותרים על כך בשמחה, כי הם רוצים שהכלב יישן לידם במיטה. 

אך מי שאיננו רוצה בכך צריך לעבוד קשה מאוד, צריך למצוא פתרון לבעיה, אחרת הוא עלול למצוא את עצמנו מתמודד עם כלב שכל הזמן עולה למיטה או לספה, ומתקשה להבין שזה לא המקום בשבילו, הוא לא מיועד עבורו. 

אחד הפתרונות היעילים בהקשר זה, הן מיטות לכלבים. אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר דגמים ועיצובים של מיטות אשר יכולות להתאים לכלבים מסוגים שונים, בין אם מדובר בגורים או כלבים בוגרים ומבוגרים, בין אם מדובר בכלבים מדגמים קטנים, בינוניים או גדולים. כמובן שכל דגם וסגנון מתאים לכלב מסוים. 

לפני שנסביר איך קונים מיטה לכלב, צריך להבין שיש מטרה ומשמעות לרכישה כזו. שכן, זה מלמד את הכלב שיש לו טריטוריה משלו ולנו טריטוריה משלנו, ויש גבול בין השניים. זה יכול לעזור גם במקרים אחרים בחיים המשותפים שלנו. 

איך קונים מיטה בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון כמובן את גודל הכלב וכן את המשקל שלו. זאת על מנת שנוכל לקנות לו מיטה בתנאים המתאימים. 

שנית, יש לבחון עד כמה היא נוחה, כלומר, האם הכלב יוכל לישון בה בצורה נוחה, בטוחה, כשכל גופו יהיה בתוך המיטה. 

שלישית, יש לבחון האם אנחנו יכולים לנייד את המיטה בצורה קלה ופשוטה וכן לנקות אותה מפני לכלוך כזה או אחר. 

> קראו גם על קולר סרסטו נגד קרציות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה