כך תדעו שאפשר לסמוך על קונה הרכבים שמולכם

כך תדעו שאפשר לסמוך על קונה הרכבים שמולכם

קניית רכבים מושבתים

הרכב הפרטי משרת אתכם בחיי היומיום לצרכים מגוונים ומעבר מהבית לעבודה, לאירועים, פגישות, טיולים וכו'. טיפולים ותחזוקה נכונה יסייעו לשמור על מצב תקין לאורך זמן, אבל כדאי להיערך גם למצבים בהם הרכב כבר לא יוכל לנסוע יותר ולא תצליחו למכור אותו לנהג אחר. אם חלילה עברתם תאונה קשה או שהרכב נשרף, יתכן מאוד שעלות התיקונים תהיה גבוהה מאוד ולא משתלמת, ולכן עדיף למכור את הרכב למגרש פירוקים. זאת מאחר שנטישתו ברחוב או בחנייה תגרור אזהרות מצד העירייה וגם תהפוך למטרד ותפגע במוניטין שלכם. במקרים אלה חשוב למצוא קונה רכבים אמין, ראו באתר זה.

דרישות הכרחיות מהקונה

כלי רכב שרופים, או כאלה שעברו תאונה קשה, הינם אטרקטיביים עבור בעלי מגרשי גרוטאות, כולל מגרשים לפירוק רכב. מגרש כזה הוא עסק לכל דבר ובעליו מצפים להפיק רווחים מהגרוטאות. כאשר הרכב מגיע למגרש, העובדים ממיינים את חלקיו ומוציאים את אלה שניתן לעשות בהם שימוש חוזר, את החלקים האחרים הם מעבירים למגרשי גרוטאות ברזל. חלקים כמו מראות, צמיגים, פנסים ועוד ניתנים לשימוש חוזר והם מעניינים את בעלי המוסכים. בחיפוש אחרי קונה אמין, חשוב להשוות הצעות מחיר עבור הרכב המושבת, ולבחור את הגבוהה ביותר. כמו כן קונה אמין שולח לכם שירותי גרירה על חשבונו ומפנה את הרכב מהחנייה הזמנית. 

מציאת קונה אמין

מגרשי פירוקים נמצאים בכל הארץ, וקרבה למקום מגוריכם תסייע להעביר את הרכב למגרש במהירות האפשר. כמו כן עליכם להגיע למשרד הרישוי ולהעביר את הרכב לבעלות המגרש. קונה אמין הוא גורם מוכר בתחום שיש עליו המלצות ומידע רב באינטרנט, כמו למשל DBC קונה רכבים לפירוק, ולא כל מי שמעוניין לרכוש את הרכב, גם אם הוא מציע תמורה גבוהה.    

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה